Para świętowała narodziny swoich bliźniaków, Tommy'ego i Lexi.„Nasz magiczny dzień w końcu nadszedł w poniedziałek o 21:00” – powiedziała pani Delmege w swoim przemówieniu wideo.

Bliźniaczki są obecnie objęte opieką w specjalnym przedszkolu w szpitalu Pindar na Gold Coast.

„Nie mogę uwierzyć, że jestem mamą” – powiedziała pani Delmege w filmie, który opublikowała na Facebooku.

Para, w której różnica wieku wynosi 39 lat, udowodniła, że ​​wiek nie jest przeszkodą w związkach.

Wielu śledziło ich losy od samego początku, po tym, jak wcześniej stracili bliźnięta w pobliżu krytycznego 12-tygodniowego tygodnia. „Wszystko to wydawało się rzeczywistością. Zwłaszcza gdy słyszeliśmy bicie serca, było to dość dziwne, a potem bum.” Państwo Delmej nigdy nie zrezygnowali z marzenia o założeniu rodziny.

Po 23 próbach w ciągu sześciu żmudnych lat, w końcu zostali rodzicami chłopca i dziewczynki.Leila McKinnon odwiedziła parę w szpitalu pod koniec 2020 roku, kiedy pani Delmege była hospitalizowana, aby zapewnić bezpieczeństwo dzieci.

„Naprawdę czuję się bardzo szczęśliwa, że ​​tu jestem, chciałabym tylko, żeby było trochę inaczej, żebym mogła być w domu i nie tkwić w szpitalu” – powiedziała pani Delmege w łóżku.
Na Facebooku kobieta podzieliła się ekscytującymi wiadomościami, pani Delmage napisała: „Chcielibyśmy, aby wszyscy poznali Tommy'ego Stephena Maxwella Delmage i Lexi Ritę Delmage”.
„Max i ja jesteśmy absolutnie zakochani, dzieci stają się małymi mistrzami w przedszkolu specjalnej troski. Dziś nawet przytuliliśmy się po raz pierwszy.”

Tak więc następny rozdział zaczyna się w niesamowitej historii tej pary!

„To najsłodsze rzeczy, jakie kiedykolwiek widziałam, a Max i ja tak bardzo się kochamy” – powiedziała pani Delmage.

Para chciała również podziękować wszystkim za wsparcie w mediach społecznościowych, mówiąc: „Nie moglibyśmy być bardziej wdzięczni wszystkim, którzy byli zaangażowani w naszą historię od początku, sześć lat temu! I teraz, kiedy wychowujemy tą dwójkę!"

Jak informował portal „Życiepl.com”: Lech Wałęsa nie był w stanie opanować emocji. Z jego ust padły mocne słowa. Czy były prezydent poniesie za nie odpowiedzialność

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Gwiazda „Królowych życia” podjęła ostateczną decyzję i opuszcza popularny program. Widzowie są zaskoczeni jej decyzją. Co teraz będzie robić

Sprawdź także ten artykuł: Zdumiewające informacje na temat jednego z najpopularniejszych aktorów “M jak Miłość”. Niebawem nie zobaczymy go na ekranach, to już pewne