Jak podaje portal "Lelum", jeden z księży utrzymuje, że objawił mu się Jezus i podarował mu złote bilety do nieba. Duchowny sprzedaje je ludziom, niezważając na to, że ma z tego powodu problemy z prawem. Jego zdaniem, niebiańska misja jest ważniejsza niż ewentualne popadnięcie w konflikt z wymiarem sprawiedliwości.

Bilety do nieba

Tito Wats to duchowny z Zimbabwe, który wspólnie ze swoją żoną Amandą miał popaść w niemałe problemy z prawem. Wszystko przez sprzedawane przez nich bilety do nieba. Zdaniem pastora owe bilety miał mu przekazać sam Jezus w trakcie widzenia. Złote bilety mają być przepustką do życia wiecznego, bez konieczności stawania na sąd ostateczny.

Choć to bilety do nieba, mają swoją ziemską wartość, którą duchowny wycenił na 500 dolarów (równowartość około 2 tys. zł). Co ciekawe także opłata była częścią rzekomego objawienia. Mężczyzna przekonuje, że jest prześladowany przez misję, jaką powierzył mu sam Bóg. Dodał, że nie dba o to, co mówią o nim policjanci, czy inni ludzie.

Schody do nieba/Pixabay
Schody do nieba/Pixabay
Schody do nieba/Pixabay

"Jezus Chrystus ukazał mi się i dał mi bilety z czystego złota, abym mógł sprzedawać je ludziom, którzy pragną zbawienia" - miał przekonywać Tito Wats.

Zaskakujący finał

Jak się okazuje cała historia jest fałszywa. Krążące w sieci nagranie z rzekomym duchownym z Zimbabwe zostało sfałszowane o czym donosi portal "Pesa Check". Jakby tego było mało podobne doniesienia pojawiały się już wcześniej (w marcu 2015 roku).

Wówczas wskazywano, że Tito i Amanda Watts zostali aresztowani na Florydzie, gdzie kilkuset osobom mieli sprzedawać złote bilety do nieba.

Tekst o parze sprzedającej złote bilety/YouTube @Men in the tub
Tekst o parze sprzedającej złote bilety/YouTube @Men in the tub
Tekst o parze sprzedającej złote bilety/YouTube @Men in the tub

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Beata Tadla wyznała, że miała poważne problemy zdrowotne. Popularna dziennikarka ostrzega przed ignorowaniem tych objawów. Skutki mogą być poważne

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Katarzyna Grochola pokazała bardzo osobiste zdjęcie i podziękowała za uratowanie życia. Wiadomo dlaczego i co się wydarzyło u popularnej pisarki

O tym się mówi w Polsce: Premier Mateusz Morawiecki podjął ważną dla wielu pacjentów decyzję. Weszła w życie dokładnie o północy. Na te zmiany chorzy czekali od dawna

O tym się mówi na świecie: Królowa Elżbieta podjęła decyzję w sprawie księcia Harry’ego i Meghan Markle. Czy para spełni życzenie monarchini w dniu jej wielkiego święta