To była jedna z najpopularniejszych historii w 2009 roku. Ten niezwykły przypadek miał miejsce w Wielkiej Brytanii. Faktem jest, że 15-letniej dziewczynce Chantel Stedman urodziło się dziecko. Ojciec dziecka - Alfi Patten miał zaledwie 12 lat.

Matka dziecka powiedziała całemu światu, że sami będą mogli wychowywać swoje dziecko. Alfie przeniósł się do Chantel. Rodzice Chantelle spokojnie zareagowali na wiadomość.

Natomiast ojciec Alfiego powiedział prasie, że jego syn właśnie zrujnował mu życie. Pomimo tego, że sam Alfie powiedział, że wszystko w nim dosłownie wywróciło się do góry nogami, gdy wziął dziecko w ramiona.

Sam Alfie uwielbiał siedzieć w domu i grać w gry komputerowe. Z Chantelle łączyło ich wspólne uczestnictwo w grze komputerowej.

Czasami zamykali się w pokoju do zabawy. Kiedy Chantelle powiedziała matce, że jest w trzecim miesiącu ciąży, zdała sobie sprawę, że dzieci nie grają tylko w gry komputerowe.

Oczywiście Chantel i Alfie tego żałowali. Postanowili jednak zostać dobrymi rodzicami, a Alfie starał się opiekować dzieckiem. Nie interesowały go już gry komputerowe.

Ale wkrótce zaczęły się pojawiać nieprzyjemne szczegóły dotyczące Chantel. Byli też inni nastolatkowie, którzy twierdzili, że są rodzicami dziecka Chantelle. Dziewczynka musiała zrobić test DNA.

Jak się okazało, Alfie nie jest ojcem dziecka. Ojcem dziecka był Tyler Bakken, który miał wtedy 14 lat.

Alfie zrezygnował z Chantelle i dziecka. Po tym skandalu Chantel wraz z rodzicami i dzieckiem wyjechał do innego miasta. Wiadomo, że wyszła za mąż i miała drugie dziecko.

A życie Alfiego wcale nie było szczęśliwe. Po skandalu był nękany przez dziennikarzy. Chłopiec przestał chodzić do szkoły. Teraz po prostu siedzi w domu. Wspierają go rodzice. Kilka razy został jednak przyłapany na kradzieży.

Jak informował portal „Życiepl.com”: Lech Wałęsa nie był w stanie opanować emocji. Z jego ust padły mocne słowa. Czy były prezydent poniesie za nie odpowiedzialność

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Gwiazda „Królowych życia” podjęła ostateczną decyzję i opuszcza popularny program. Widzowie są zaskoczeni jej decyzją. Co teraz będzie robić

Sprawdź także ten artykuł: Zdumiewające informacje na temat jednego z najpopularniejszych aktorów “M jak Miłość”. Niebawem nie zobaczymy go na ekranach, to już pewne