Dwie kobiety o podobnych nazwiskach - Julia Andrushchak i Elena Andrikova, urodziły córki z różnicą 15 minut. Nazywali się Irina i Anna.

Po zabraniu dziewczynek ze szpitala w obu rodzinach zaczęło dochodzić do nieporozumień. Dzieci absolutnie nie były takie jak ich rodzice. W większym stopniu niepokoiło to ojców obu dziewczynek.

rodzina, screen YT
rodzina, screen YT
rodzina, screen YT

Mąż Julii zarzucił żonie, że córka nie jest jego, bo oboje mają jasną karnację, a dziewczynka urodziła się ciemna. Wkrótce para rozwiodła się, a dziewczyna została z matką.

rodzina, screen YT
rodzina, screen YT
rodzina, screen YT

Z kolei Neiman, mąż Eleny, również nie mógł zrozumieć, dlaczego jego najmłodsza córka miała tak jasną karnację, skoro urodziła się w muzułmańskiej rodzinie.

rodzina, screen YT
rodzina, screen YT
rodzina, screen YT

Ta rodzina również się rozpadła, a Anna, zgodnie z muzułmańskimi tradycjami, została z ojcem. Mimo to mężczyzna postanowił zrobić test DNA na ojcostwo. Ten test wykonała także matka dziewczyny - Elena. Wyniki były szokujące. Dziewczyna nie miała nic wspólnego z rodzicami.

rodzina, screen YT
rodzina, screen YT
rodzina, screen YT

Minęło 12 lat i wszyscy dowiedzieli się, że dziewczynki w szpitalu zostały zamienione z powodu podobnych nazwisk.

Julia dowiedziała się, że jej córka mieszka w muzułmańskiej rodzinie i musi w pełni przestrzegać ich tradycji. Ale Neumann nie chciał oddać dziewczynki, powołując się na fakt, że ojcem nie jest ten, który urodził, ale ten, który wychował.

Nawiasem mówiąc, obie rodziny otrzymały odszkodowanie za szkody moralne w wysokości 1,5 miliona rubli. Elena kupiła Irinie mieszkanie, a Neiman przebudował dom i ma zamiar kupić dom dla swojej córki. Rodziny zaczęły mieszkać blisko siebie, aby dziewczęta mogły się widywać.

rodzina, screen YT
rodzina, screen YT
rodzina, screen YT

Ale Julia wciąż nie mogła pogodzić się z faktem, że jej własnej córki nie było z nią. Pozwała drugą z rodzin i wygrała. Teraz obie dziewczyny mieszkają razem.

Dziewczyny mają już 21 lat, są szczęśliwe. Julia po raz drugi wyszła za mąż i urodziła dzieci. Teraz mają dużą i kochającą rodzinę.

Jak informował portal „Życiepl.com”: Lech Wałęsa nie był w stanie opanować emocji. Z jego ust padły mocne słowa. Czy były prezydent poniesie za nie odpowiedzialność

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Gwiazda „Królowych życia” podjęła ostateczną decyzję i opuszcza popularny program. Widzowie są zaskoczeni jej decyzją. Co teraz będzie robić

Sprawdź także ten artykuł: Zdumiewające informacje na temat jednego z najpopularniejszych aktorów “M jak Miłość”. Niebawem nie zobaczymy go na ekranach, to już pewne