Wynika to z faktu, że Merkury zbliża się do Neptuna, a od 6 lipca wzrasta ryzyko stania się w szczególności ofiarą oszustwa i rabunku.
Panna
Ten znak zodiaku w lipcu może stać się przedmiotem plotek i skandali. Koledzy z pracy mogą rozsiewać kłamstwa na twój temat, aranżować podłe rzeczy, aby pozbawić Cię autorytetu i zająć Twoje stanowisko. Dlatego musisz być bardzo ostrożny w sprawdzaniu informacji przed wystąpieniem publicznym, ponieważ możesz wpaść w pułapkę i staniesz się ofiarą oszustwa. Astrologowie podkreślają, że 23 lipca istnieje szczególnie wysokie ryzyko zazdrości ze strony osób wokół Ciebie. Ponadto wzrasta możliwość konfliktu z władzami.
Strzelec
Strzelec powinien zwracać uwagę na relacje. Twój wybrany lub wybranka może sprawić Ci ból i cierpienie. Dlatego musisz przestać żyć iluzjami i trzeźwo spojrzeć na swój związek. Możliwe, że będziesz musiał podjąć trudną decyzję, włącznie z rozstaniem z partnerem. W pracy uważaj na zdradę kolegów. Astrologowie ostrzegają również przed podłością w sądach.
Wodnik
Przedstawiciele tego znaku zodiaku muszą być bardzo ostrożni z pieniędzmi w lipcu. Astrologowie ostrzegają przed ryzykiem oszustwa w transakcjach biznesowych. Równie wysokie jest ryzyko kradzieży.
Koziorożec
Koziorożce powinny też uważać z pieniędzmi, aby nie paść ofiarą kieszonkowców. Uważaj także na zdradę rodzinną.