Jak każda dzielna zona polityka, Małgorzata Tusk wspiera męża w politycznych zmaganiach niezmiennie od wielu lat. Dlatego właśnie Donald Tusk zawsze może znaleźć w żonie oparcie i pomoc.

Małgorzata Tusk nie szuka blasku fleszy, jednak pewien szczegół zwrócił uwagę mediów

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Donald Tusk (@donaldtusk)

Podczas ostatnich prezydenckich wyborów, media społecznościowe zalały wspólne, rodzinne fotografie ukazujące także polityków biorących udział w głosowaniu na prezydenta Polski.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Donald Tusk (@donaldtusk)

Selfie rodzinne na tle urn wyborczych szybko obiegały Internet stając się tematami tabloidowych rozpraw. Kto komu z rodziny towarzyszył podczas głosowania, jak politycy i ich bliscy byli ubrani, i czy było im w tym ładnie. Robiono także zestawienia i rankingi żon polityków, co nie ominęło także żony Donalda Tuska Małgorzaty Tusk.

Państwo Tusk w zeszłym roku obchodzili 42 rocznicę ślubu i choć w przeszłości ich życie było trudne i mało radosne, teraz małżonkowie wyglądają na zgodną i szczęśliwie dobraną parę.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Donald Tusk (@donaldtusk)

Jak podaje "Super Express", żona osławionego w Polsce polityka i ich córka Katarzyna są do siebie bardzo podobne, co w sumie nie powinno dziwić, jednak w tym przypadku trochę może zaskoczyć, gdyż rzadko mamy możliwość przyjrzeć się bliżej twarzy żony byłego premiera Polski. Tabloid opublikował ciekawą galerię, z której użyczamy jedną z fotografii.

źródło: Super Express

Co sądzicie o podobieństwie Kasi Tusk do swojej mamy Małgorzaty?

O tym się mówi: Życie Violetty Villas nie było usłane różami. Szczegóły jej historii przerażają. O co chodzi

Zerknij tutaj: Resort zdrowia rzuca wyzwanie lekarzom rodzinnym? Od 1 lipca wielu medyków będzie miało kłopoty. O co poszło

Nie przegap tego: Czy to koniec ery ojca Tadeusza Rydzyka? Toruński redemptorysta przejdzie na emeryturę? Kto może go zastąpić