Zmarł amerykański aktor Ray MacDonnell. Gwiazda znana z występu w dramacie ABC "Wszystkie moje dzieci" od 40 lat - zmarła 10 czerwca. Zmarł z przyczyn naturalnych, donosi telewizja Michael Fairman, w swoim domu w Chappaqua w stanie Nowy Jork.

Smutne wieści dla serialowych fanów

Ray był jednym z pierwszych aktorów obsadzonych w 1970 roku w "Wszystkie moje dzieci" jako dr Joe Martin i pracował nad serialem, dopóki nie przeniósł produkcji z Nowego Jorku do LA w 2009 roku. W następnym roku wystąpił gościnnie u boku swojej ekranowej żony, a następnie zagrał ją Lee Meriwether i zagrał w ostatnim odcinku, gdy serial był skończony.

Dwa lata później ponownie wcielił się w rolę patriarchy rodziny Martinów w internetowym restarcie opery mydlanej w Prospect Park.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Fatima (@fatimanyeema9)

W 2013 roku serial został wznowiony jako serial internetowy, a Ray zgodził się wziąć udział w kilku odcinkach. Jednak odrodzenie było krótkotrwałe i wyemitowane tylko między lutym a kwietniem 2013 r. W 2004 roku Ray otrzymał nagrodę za całokształt twórczości podczas Daytime Emmys. Ray pojawił się także w roli Philipa Capice'a przez osiem lat w The Edge of Night, a także wystąpił na Broadwayu.

Po ogłoszeniu śmierci Raya kilku fanów przeniosło się na Twittera, aby przypomnieć sobie gwiazdę. Ray uczęszczał zarówno do Amherst College, jak i Royal Academy w Londynie jako stypendysta Fulbrighta. Otrzymał nagrodę Daytime Emmy za całokształt twórczości w 2004 roku. Ray pozostawił swoją żonę Patricię i troje dzieci Daniela, Sarah i Kyle'a.

O tym się mówi: Gorące uczucie Kalskiej do Roznerskiego pojawiło sie nagle? Prawdziwa historia zadziwia

Zerknij: Zaskakująca wypowiedź księcia Harry’ego na temat jego brata. Czy to koniec kłótni? Internauci trzymają kciuki

Nie przegap: Zdumiewające informacje na temat jednego z najpopularniejszych aktorów “M jak Miłość”. Niebawem nie zobaczymy go na ekranach, to już pewne