Aktor Maciej Zakościelny zasłynął z dość wyraźnego podobieństwa do światowej klasy aktora Brada Pitta, dzięki czemu otrzymał przydomek "Polskiego Brada Pitta". Jak można było się domyślić, natychmiast pojawiły się jego wierne fanki i wielbicielki, które śledząc każdą wzmianke o swoim ukochanym idolu w mediach, zachwycają się jego urodą i ciałem.

Maciej Zakościelny na męskim wypadzie na Mazurach

Nie ulega wątpliwości, że gwiazdor produkcji "Rysa", "Tylko mnie kochaj", "Czas honoru", czy "Dlaczego nie!", mocno zapadł w pamięci widzów dzięki talentowi aktorskiemu i atrakcyjnej aparycji. Maciej Gracjan Zakościelny urodził się 7 maja 1980 roku w Stalowej Woli.

Jest polskim aktorem telewizyjnym, filmowym i teatralnym. W warszawskiej Akademii Teatralnej studiował do 2004 roku, ale według informacji w Wikipedii cytującej Fakt, nigdy nie zdobył tytułu magistra.

Prywatnie związany jest z modelką Pauliną Wyką, z którą doczekał się dwóch synów. Według Wikipedii, zagrał jak dotąd w dwunastu filmach, dziesięciu serialach, w ośmiu teatralnysz sztukach telewizyjnych, pięciu sztukach na deskach teatru, a także użyczył głosu dubbingując w ośmiu produkcjach.

Już na pierwszy rzut oka widać, że aktor dużo czasu poświęca na dbanie o sylwetkę, która zachwyca jego wielbicielki.

Ostatnia instagramowa publikacja Macieja Zakościelnego nie umknęła uwadze tabloidów i internautów. Męski wypad nad mazurskie wody zapewnił aktorowi i jego kompanom relaks i rozrywkę, a fotorelacja zapewniła przyjemność wielbicielkom aktora.

Co o tym sądzicie?

O tym sie mówi: Odwiedziłam przyjaciółkę w domu opieki. Dopiero kiedy wyszłam, zdałam sobie sprawę, w jak złym stanie była naprawdę

Zerknij: Co się dzieje z Nelli Rokitą? Gdy zniknęła z mediów nie wiadomo, co robi i jak teraz wygląda