Maja Sablewska i Michał Szpak przez lata żyli na wojennej ścieżce. Wszystko wskazuje na to, że coś się zmieniło. O czym mowa?

Maja Sablewska i Michał Szpak pogodzili się?

Maja Sablewska, znana, polska stylistka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Celebrytka chwali się odważnymi stylizacjami i pokazuje internautom, jak zaakceptować własny wygląd.

Maja Sablewska rozpoczynała swoją karierę jako menadżerka gwiazd m.in. Dody, Mariny Łuczenko-Szczęsnej czy Edyty Górniak. Dziś jest jedną z najbardziej znanych polskich stylistek mody oraz prowadzącą programy rozrywkowe, w których podstawą jest zmiana wizerunku Polaków.

Gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie często pojawiają się modowe propozycje czy zdjęcia z życia prywatnego. Celebrytka odważnie pokazuje na nich swoje ciało, zupełnie nie przejmując się opiniami internautów.

Kilka lat temu między Mają a Michałem doszło do ostrej wymiany zdań. Stylistce nie spodobał się wizerunek muzyka, co było powodem konfliktu. Teraz, po latach udało się zażegnać konflikt.

-Moim wielkim marzeniem było to, żeby porozmawiać z Michałem Szpakiem i gdzieś tam przełamać te nasze lody, które od dłuższego czasu nie były przełamane tak oficjalnie, bo prywatnie między nami zawsze było dobrze, ale jego fani i media inaczej na to reagowały. Była okazja, zaprosiłam go do podcastu i szczerze mówiąc, to była jedna z piękniejszych i bardziej inspirujących rozmów, które przeprowadziłam.-wyznała Maja.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Miała być huczna impreza, a wyszło użalanie się nad sobą po porażce i ucieczka przed kibicami. Jak polscy piłkarze spędzili wieczór po przegranej

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Wielki sekret Zygmunta Chajzera wyszedł na jaw. Dziennikarz wykazał się wielkim sercem. O co chodzi

Sprawdź także ten artykuł: Krzysztof Jackowski ma kiepską wiadomość dla kibiców. W najbliższym czasie ma dojść do zaskakujących wydarzeń. Co powiedział jasnowidz