Ostatnio Zygmunt Chajzer znalazł się w centrum uwagi z powodu niepokojących informacji o jego zdrowiu. U dziennikarza wykryto guza nerki, który musiał być usunięty operacyjnie.

W dodatku bezpośrednio przed zabiegiem przeszedł zakażenie wirusem SARS-CoV-2.

Na szczęście Zygmunt Chajzer czuje się już lepiej i może skupić się na przyjemniejszych aktywnościach oraz spędzić czas z bliskimi.

Wielkie serce

Jak się okazuje, dziennikarz ostatnio widziany był w ogrodzie botanicznym z czwórką dzieciaków, dla których pełni rolę przyszywanego wujka.

Zygmunt Chajzer poznał dzieci przed dwoma laty podczas imprezy charytatywnej. Rodzeństwa dopiero co straciło wówczas rodziców i zostało przekazane pod opiekę babci.

Dziennikarz zaprzyjaźnił się z rodziną i postanowił im pomóc z trudną sytuacją mieszkaniową. Podanie o mieszkanie zostało przyjęte przez gminę i rodzina otrzymała duże lokum o wielkości 80 metrów kwadratowych. Teraz dzieci nie muszą się już gnieździć w jednym pokoju.

Super wujek

Jak przekonuje Zygmunt Chajzer, to jednak nie sprawy finansowe są najważniejsze. Dziennikarz pełni w życiu 7-letniego Bartka, 11-letniej Wiktorii, 13-letniej Zuzi oraz 15-letniego Kuby o wiele ważniejszą rolę.

„Próbuję zapewnić im fajne dzieciństwo, żeby nie odczuwali tej strasznej sytuacji, w której się znaleźli. Robię, co mogę, więc zabieram ich na trampoliny, na gokarty, do kina. Opieka nad tymi dziećmi to dla mnie sama radość i przyjemność” – opowiedział dziennikarz w komentarzu dla „Super Expressu”.

Jak widać, Zygmunt Chajzer rzeczywiście zasłużył na miano super wujka.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Matka ostrzega innych przed tą sytuacją. Jej córki nie dało się dobudzić. Co się stało z dziewczynką i jak można było tego uniknąć

Jak informował portal „Życiepl.com”: Rząd Morawieckiego podjął ważną dla Polaków decyzję. Zmieni się płaca minimalna. Kiedy będzie można oczekiwać wyższych wynagrodzeń

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Agata Młynarska otwarła się na temat swojej choroby. To bardzo rzadka dolegliwość, o której mówiła już także artystka Lady Gaga. Co o niej wiadomo

Sprawdź także ten artykuł: Krzysztof Jackowski ma kiepską wiadomość dla kibiców. W najbliższym czasie ma dojść do zaskakujących wydarzeń. Co powiedział jasnowidz