Jak przypomina portal "Pomponik", kilka dni temu w mediach społecznościowych doszło po raz kolejny do kłótni między Marianem Lichtmanem a Andrzejem Kosmalą. Były kolega Krzysztofa Krawczyka z zespołu Trubadurzy ujawnił wiadomość, jaką miał otrzymać od Kosmali. Menadżer zmarłego piosenkarza miał w niej nazwać Lichtmana biologicznym ojcem Krzysztofa Krawczyka Juniora. Głos w sprawie postanowił zabrać sam Junior. Co powiedział?

Wojna medialna po śmierci Krzysztofa Krawczyka

Od śmierci Krzysztofa Krawczyka w mediach toczy się głośny spór pomiędz Marianem Lichtmanem a Andrzejem Kosmalą. Co rusz w mediach społecznościowych pojawiają się kolejne oskarżenia jednej strony wobec drugiej. Były Tubadur broni jedynego syna piosenkarza, a Kosmala wdowy po Krawczyku.

Ich spór staje się coraz ostrzejszy i padają coraz to mocniejsze oskarżnia. W ostatnim czasie Marian Lichtma miał zaatakować menadżera Krzystofa Krawczyka za to, że żąda od Juniora pieniędzy za wykorzystywanie w czasie swoich ulicznych występów piosenek ojca bez jego zgody.

W pełnym oburzenia wpisie Marian Lichtman kazał Andrzejowi Kosmali paść na kolana i przeprosić Krzysztofa Juniora. Dopytywał, jak może on domagać się zapłaty od syna artysty za wykonywanie jego utworów i dlaczego chce odebrać synowi Krzysztofa Krawczyka to, co kocha - muzykę. Zaapelował, żeby menadżer Krawczyka uszanował jego jedynego syna i pokazał umowę jaką z nim podpisał. Na koniec zapewnił, że stoi "murem za Krzysztofem Krawczykiem Juniorem".

Biologiczny ojciec Krzysztofa Krawczyka Juniora

W sporze na linii Lichtman - Kosmala zaczęły padać coraz mocniejsze zarzuty. Marian Lichtman na swoim koncie w mediach społecznościowych pokazał wiadomość, jaką miał dostać od Andrzeja Kosmali. Znalazły się tam zarzytu, że były Trubadur ma być biologicznym ojcem Juniora.

Głos w sprawie postanowił wreszcie zabrać sam Krzysztof Krawczyk Junior. Syn artysty nazwał jego menadżera "podłym człowiekiem" i "kłamcą". Zapytał, kiedy Andrzej Kosmala przestanie "deptać i obrażać" groby jego rodziców wypisując kłamliwe tezy na temat tego, kto ma być, a kto nie być jego biologicznym ojcem.

Krzysztof Krawczyk Junior zarzucił Andrzejowi Kosmali, że próbuje go pozbawić środków do życia, podczas gdy sam dorobił się milionów na jego ojcu. "Jest Pan ohydnym człowiekiem, pseudo przyjacielem mojego taty" - dodał Junior.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: