Dziennikarz Wojciech Mann pojawił się na warszawskich Bielanach z okazji prezentacji muralu powstałego z okazji 70 uroczin Kory. Z powodu kłopotów z mobilnością wywołanych otyłością, Wojciech Mann pojawił się na uroczystości w towarzystwie swojego syna Marcina Manna.

Kłopoty ze zdrowiem ma od dłuższego czasu

Otyłość i spowodowane nią problemy z poruszaniem się, były także powodem, z którego Wojciech Mann spędził na krześle całą urodzinową omprezę zorganizowaną z okazji 70 urodzin Olgi Jackowskiej "Kory". Towarzyszący mu wówczas syn Marcin zwrócił uwagę mediów ze względu na swoją dość widoczną metamorfozę.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez @marcinmann

Wcześniej także cierpiał z powodu sporej nadwagi, nosił długie włosy. Gdy pojawił się z ojcem na urodzinach zmarłej "Kory", zrobił ogromne wrażenie, gdyż widocznie schudł, miał ostrzyżone włosy i zapuszczoną brodę.

Jako syn dziennikarza i radiowca, Marcin Mann także związał swoje życie z pracą w radiu. Aktualnie współpracuje z rozgłośnią "Nowy Świat", w której jest prowadzącym audycji "Personal bigos", a także współprowadzącym audycji "Szczyt wszystkiego, czyli każdej listy świata" i "Szczyt szczytów".

Zanim został radiowcem i menadżerem swojego ojca, parał się fotografią. Nie pokazuje się zbyt często na showbiznesowych imprezach u boku swojego znanego taty, a prowadzenie opolskiego festiwalu w 2012 roku było nielicznym wyjątkiem.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Media obiegła smutna wiadomość. Odszedł znany polski pisarz

Zerknij też tutaj: Znana dziennikarka ma poważne problemy zdrowotne? Danuta Holecka zniknęła z „Wiadomości” TVP i nie wiadomo kiedy wróci. Co się dzieje za kulisami

Nie przegap tego: Nawet tysiąc złotych grzywny dla zapominalskich Polaków! Trzeba pamiętać o dopełnieniu ważnego obowiązku. Ministerstwo wyjaśnia nowe przepisy