W poniedziałek ruszyły prace nad sporych rozmiarów mauzoleum. Projektanci włoscy, którzy są autorami projektu, zadbali o każdy najdrobniejszy szczegół.

Powstaje mauzoleum zamiast zwykłego kamienia

źródło: Super Express

Nikt nie przypuszczał, że na miejscu dotychczasowego kamienia stanie wynik pracy włoskich projektantów. Jak obecnie wygląda nowy grób zmarłego producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka?

Około rok temu, to „Super Express” pierwszy napisał, że zmarły tragicznie producent filmowy i mąż Agnieszki Woźniak-Starak poza grobem w rodzinnej Fuledzie na ziemiach mazurskich, ma również symboliczny grób w Warszawie. Powstała ona tuż przed 10 lipca, czyli przed 40. urodzinami Piotra Woźniaka-Staraka.

Było to miejsce zawsze zadbane i przyozdobione świeżymi kwiatami i palącymi się zniczami na Starych Powązkach. Być może najbliżsi tragicznie zmarłego Piotra, który zginął przez utonięcie w jeziorze Kisajno w sierpniu 2019 r., zdecydowali, że zasługuje on na znacznie więcej.

źródło: Super Express

Zatem w poniedziałek na cmentarzu rozpoczęły się pełną parą budowlane prace nad wybudowaniem nowego grobowca. Według medialnych ustaleń, niezwykły i kosztiwny surowiec, z którego budowane jest mauzoleum, przyjechał prosto z Włoch.

Elementy tego kamienia zostały przetransportowane do Polski w częściach, by na miejscu zostały poskładane w całość przez włoskich znawców tematu. Powstająca budowla jest imponujących rozmiarów i zaprojektowana jest na wzór przedwojennych mogił. Nawet wejście do niej zostało przewidziane w projekcie. Można się domyślać, że gdy prace się zakończą, mauzoleum Piotra Woźniaka-Staraka będzie się dobrze komponowało z resztą otaczających je mogił.

Co o tym sądzicie?

O tym sie mówi: Jeśli mięso ma pewien zapach oraz kolor przenigdy go nie kupuj. Może być niebezpieczne

Zerknij tutaj: Miała urodzić 8 dzieci na raz. Gdy doszło do porodu, ogłoszono narodziny wszechczasów. Czy lekarze potwierdzą fenomen

Nie przegap: Krzysztof Jackowski przestrzega. Kończy się czas spokoju. Na co należy się przygotować w najbliższym czasie