Ale kiedy urodziła przez cesarskie cięcie w szpitalu w Pretorii w poniedziałek, była zaskoczona, gdy pojawiło się 10 dzieci, powiedział jej mąż Teboho Tsotetsi.

Kobieta z RPA twierdzi, że urodziła dziesięcioro dzieci, co byłoby największym na świecie żywym porodem, gdyby zostało to potwierdzone przez lekarzy

źródło: YouTube

To siedmiu chłopców i trzy dziewczynki” – powiedział Tsotetsi w gazecie swojej żony, która „była w siódmym miesiącu i siódmym dniu ciąży”. "Jestem szczęśliwy. Jestem wzruszony. Nie mogę dużo mówić. Porozmawiajmy jeszcze raz rano, proszę”, powiedział Tsotetsi. Sithole z Ekurhuleni powiedziała, że ​​jej ciąża była naturalna i że nie była leczona na bezpłodność, która została powiązana z innymi porodami mnogimi.

Jednak rząd Republiki Południowej Afryki powiedział, że nie znalazł jeszcze żadnego zapisu narodzin. Dyrektor generalny departamentu komunikacji rządu, Phumla Williams, zapytał opinię publiczną i oznaczył IOL w tweecie, prosząc o więcej informacji. „Musimy zweryfikować tę historię i w razie potrzeby udzielić pomocy”.

źródło: YouTube

Mzwandile Masina, burmistrz Ekurhuleni, gdzie para ma mieszkać, również powiedział, że próbowali dowiedzieć się, gdzie jest rodzina, ale bez powodzenia. Tebogo Tsotetsi, który jest obecnie bezrobotny, powiedział dziennikarzom o narodzinach dziesięciorga dzieci późno w poniedziałek wieczorem, mówiąc, że jest „szczęśliwy” i „uczuciowy”. Dzieje się to zaledwie miesiąc po tym, jak Malijka - Halima Cisse - urodziła dziewięcioro dzieci w szpitalu w Maroku, w przypadku, który miał być spowodowany leczeniem bezpłodności.

Dzieci w tak skrajnych ciążach mnogich prawie zawsze rodzą się z niedowagą i często mogą być niedożywione, ponieważ organizm matki ma problemy z dostarczeniem składników odżywczych dla tak wielu niemowląt. Przypadki śmiertelności niemowląt również nie są rzadkie w przypadku dużych porodów mnogich.

O tym się mówi: Nowy wariant koronawirusa już w Europie. Czy mamy się czego obawiać

Zerknij: Syn Kory w nietypowy sposób dowiedział się kto jest jego ojcem. Zobaczył ją kompletnie łysą