Nie ulega wątpliwości, że od wielu lat pojawiają się doniesienia o nadprzyrodzonych zjawiskach widzianych na całym świecie. Krążące w Internecie zdjęcia i filmy budzą ogromne zainteresowanie i są obiektem spekulacji i rozważań.

Skrzydlata postać na niebie uchwycona na nagraniu

Od wieków ludzie doszukują się konkretnego znaczenia niezwykłych i tajemniczych zjawisk, jakie obserwowane są na całym świecie. Jednymi z bohaterów, jacy pojawiają się w historiach o zjawiskach nadprzyrodzonych są anioły, których zarysy lub kształty widziane są na niebie.

Po sieci krąży mnóstwo doniesień, zdjęć i nagrań, na których widać wyraźne kształty skrzydlatych postaci formujące się z chmur, przemieszczających się po nich lub bezpośrednio w powietrzu wysoko na niebie.

Zjawiska te są tym bardziej interesujące, że według wierzeń archaniołowie mają swoje konkretne funkcje i zadania. Kościół katolicki uznaje istnienie tylko trzech Archaniołów , czyli trzech wspomnianych w Piśmie Świętym: Michała („Kto jest jak Bóg?”), Gabriela („Moc Boża”) i Rafaela („Boży Doktor”). Między innymi dlatego też pojawienie się anioła zwiastuje jakieś ważne wydarzenie lub jest pilnym ostrzeżeniem przed czymś złym.

Jakiś czas temu powstało nagranie, na którym widać na niebie wyraźny kształt przypominający anioła. Jedni nazywają to fenomenem pogodowym, inni odczytują jako znak.


YouTube/Zjawiska Niewyjaśnione

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Michał Szpak stracił posadę w "The Voice of Poland". Już wiadomo, kto go zastąpi

Zerknij tutaj: Pogoda w najbliższe dni może zaskoczyć Polaków. Czy fala upałów w Europie dotrze do naszego kraju

Nie przegap: TVP publikuje oświadczenie w sprawie Krzysztofa Krawczyka juniora. O co poszło