Niezależnie od tego, czy jest się dzieckiem nieznanej nikomu pani z warzywniaka, mistrzyni gotowania, niezastąpionej księgowej, czy sławnej aktorki, jej utrata boli tak samo. Wspomnienia wracają zawsze wówczas, gdy nadchodzi czas rodzinnego świętowania. Wtedy odczuwamy brak rodzica najdotkliwiej.

Oliwia tęskni za mamą, jak wiele innych dzieci i dorosłych

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez @oliwia.bieniuk

Z okazji dnia matki wielu ludzi celebruje obecność swoich mam, prawnych opiekunek, czy nawet teściowych. Wielu jednak odwiedza swoją mamę niestety na cmentarzu, albo jedynie w sercu.

Oliwia Bieniuk straciłam mamę bardzo wcześnie. Nigdy jednak o niej nie zapomniała. Każdy, kto ma oczy widzi doskonale niesamowite podobieństwo Oliwii do swojej zmarłej mamy Anny Przybylskiej.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez @oliwia.bieniuk

Z każdym nowym zdjęciem, jakie córka zmarłej aktorki wrzuca na swoje konto na Instagramie, widzimy coraz wyraźniej, po kim Oliwia odziedziczyła tak spektakularnie piękną twarz.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Anna Przybylska (@aniablond)

Dzień matki jest dniem szczególnym. Wiele mam tego dnia bardzo cierpi, gdyż straciły swoje dzieci i i mogą czuć się pominięte tego dnia. Wiele dzieci, które straciły swoje matki, tego dnia wspomina je w szczególny sposób.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Anna Przybylska (@aniablond)

Córka Anny Przybylskiej opublikowała na swoim koncie na Instagramie nieznane nam dotąd zdjęcie, które ukazuje Annę Przybylską otoczoną niezwykle rodzinną, radosną, swobodną aurą.

źródło/Instagram/Oliwia Bieniuk

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Elżbieta Jaworowicz za rączkę z dużo młodszym mężczyzną? Kim jest tajemniczy towarzysz dziennikarki

Zerknij tutaj: Niewywiązanie się z tego obowiązku może nas słono kosztować. Kontrolerzy mogą zapukać do naszych drzwi. O co chodzi