Julia i jej kolega z pracy bardzo się polubili i zaczęli się umawiać po godzinach spędzonych w firmie. Ich relacja nabierała tempa, aż w końcu przyszedł czas na zapzonanie się z rodzicami.

Julia miała wtedy 27 lat, a jej ukochany był pięć lat młodszy.

Relacja Julii z potencjalną teściową nie rozwinęła się zbyt dobrze. Kobieta zaczęła nastawiać syna przeciwko dziewczynie, mówiąc, że jest za stara i nie będzie mogła mieć dzieci. Dodatkowo wytykała jej prowincjonalne pochodzenie, które według niej jest bardzo widoczne.

Julia wyprowadziła się ze wsi i wynajęła mieszkanie w mieście. Andrzej, jej narzeczony, mieszkał z matką. Więc kiedy nadszedł dzień ślubu, młodzi zamieszkali razem z nią. Postanowili w ten sposób zaoszczędzić i zebrać pieniądze na pierwszy kredyt hipoteczny. A teściowa wykorzystała tę sytuację, by odebrać swojego syna Julii.

Andrzej zaproponował kiedyś Julii herbatę z bułeczkami, ale dziewczyna była na diecie. Żeby przekonać męża, że naprawdę nie może ich zjeść, okłamała go, że ​​ma alergię na cynamon. Teściowa usłyszała to, uwierzyła w te brednie i wymyśliła genialny plan działania. Od tego czasu zaczęła dodawać cynamon do wszystkiego, co tylko mogła, ciasta i inne wypieki zaczęły pojawiać się w domu prawie każdego dnia.

Kiedyś teściowa dodała cynamon wprost do kawy synowej. Dziewczyna zaczęła udawać - najpierw kaszleć, a poźniej symulować swędzenie całego ciała, a dumna z siebie teściowa obserwowała to i jedynie sarkastycznie się uśmiechała. Spodobał jej się ten znak.

Wtedy Julia postanowiła „bawić się na całego”. Dziewczyna usiadła na sofie, zaczęła naśladować zadyszkę. Chwyciła się za gardło i zaczęła łapczywie przełykać ślinę. Z zewnątrz wyglądało to naprawdę przerażająco. W tym momencie wystraszona teściowa przyznała się do swojego czynu.

Julii udało się więc doprowadzić swoją teściową do histerii, wymusić na niej przyznanie się do winy i tym samym uchronić się przed dalszymi psotami. Sprytnie?

To też może cię zainteresować: Córka Kasi Kowalskiej czuje się znacznie lepiej po zdrowotnych perturbacjach. Jak teraz wygląda Ola

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Michał Wiśniewski przeżywa trudne chwile. Wciąż nie poradził sobie z tą ogromą stratą. O co chodzi

O tym się mówi: Odszedł Bronisław Cieślak. Ewa Florczak zdradziła, jaki był naprawdę znany aktor