Nie ulega wątpliwości, że tańcząca od szóstego roku życia Agnieszka Kaczorowska ma ogromny talent, zarówno taneczny, jak i aktorski. Od lat związana była z planem serialu "Klan", gdzie dorastała na naszych oczach...

"Nie widziałam przyszłości w żadnych kolorach"

Na świat przyszła 16 lipca 1992 roku w Warszawie. Trenowanie tańca towarzyskiego rozpoczęła w wieku sześciu lat, ukończyła 21 Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Jerzego Grotowskiego w Warszawie, by potem studiować w warszawskiej Wyższej Szkole Psychologii Społecznej.

Utalentowana i wszechstronna polska tancerka, aktorka, choreografka i prezenterka telewizyjna, to niezwykle ciekawa osobowość medialna. W 2010 roku zdobyła mistrzostwo świata w młodzieżowym konkursie tańców latynoamerykańskich, oraz zwyciężyła trzecią edycję, popularnego talent-show emitowanego w 2015 roku przez Polsat, "Dancing wuth the Stars. Taniec z Gwiazdami".

Rok 2012 przyniósł jej trudne chwile, gdy doznała poważnej kontusji, której wyleczenie nie poszło w parze z poprawą życiowej energii...

Byłam w spadkowym momencie życia, kiedy doznałam kontuzji stopy i przestałam tańczyć sportowo. To wyglądało źle, bo zapowiadało się, że do tańca nie wrócę, a to było całe moje życie. Byłam na kanapie w gipsie i zaczęłam się obżerać, bo nie wiedziałam, co zrobić ze swoimi emocjami i co dalej. Moje życie tak naprawdę stanęło w miejscu.

Nie widziałam przyszłości w żadnych kolorach. Później próbowałam wrócić do tańca sportowego, ale to było już bez sensu, bo w głębi siebie już tego nie chciałam. To był początek świadomości, tego, że nad wszystkim da się popracować i warto to robić. Warto dać sobie na to czas, przestrzeń i spokój - wyznała w wywiadzie dla DDTVN.

Co o tym sądzicie?

Zobacz także:

Przełom w sprawie poszukiwanego 13-letniego Mateusza. Co ustaliła policja

Wzruszający wpis dziennikarki poruszył internautów. Bardzo tęskni za kimś bardzo ważnym. O co chodzi