Znana rockowa wokalistka, liderka zespołu "O.N.A" Agnieszka Chtlińska, nigdy nie miała łatwego życia. Jej droga do kariery muzycznej była wyboista, a sukcesy przyniosły zarówno dobre, jak i złe konsekwencje w jej życiu. W wielu wywiadach podkreślała, że do wszystkiego doszła sama, bez menadżerów, stylistów, prawników i doradców...

Macierzyństwo z wyboru

Na swoim instagramowym koncie, Agnieszka Chylińska opublikowała dość mocne wyznanie dotyczące trudów bycia mamą dzieci o specjalnych potrzebach. Wielu rodziców przekonało się tak naprawdę, jakie są ich dzieci i jakie są ich potrzeby, gdy lockdown umieścił całe rodziny w domu na bardzo długo.

Podczas tych dni przymusowego zamknięcia w domach, wielu ludzi wykazało się mniej lub bardziej fascynującą twórczością, jednak nikomu nie można odmówić kreatywności. Agnieszka Chylińska, po napisaniu serii książek dla dzieci, postanowiła w czasie lockdownu podzielić się z internautami opisanymi przez siebie przygodami dzielnego Oczaka. Przebierała się, używając różnych elementów garderoby w zaskakujący sposób, co potęgowało bajkową atmosferę.

W międzyczasie, opowiadała widzom o swoim macierzyństwie i zaskakujących dla niej odkryciach związanych ze zdalnym nauczaniem. Przyznała się do faktu, że musi przypomnieć sobie wiele "szkolnych" rzeczy, aby móc pomóc dzieciom w odrabianiu lekcji. Nazwała te czynności fascynującymi, choć nie należały do pochłaniająco ciekawych.

Jej najnowszy wpis w mediach społecznościowych pokazuje, że niezaleznie od tego, jak ciężko zapowiada się bycie mamą dzieci z "deficytami", każdy kto się tego świadomie podejmie dowiaduje się z czasem, że nie jest to aż tak trudne, na jakie wygląda.

(...) Kiedy urodziłam moje dzieci i pojawily sie okoliczności, które dawaly mi oczywisty wybór pomiędzy byciem wiecznie rozsiadającą się w roli ofiary lamentującą matką lub zadaniowcem i buntownikiem niezmordowanie walczącym o to, by każde z moich dzieci bez względu na swoje jak to się ładnie mówi "deficyty" mogło mieć dobre i pogodne życie, wybrałam to drugie. (...)

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Ważna wiadomość dla wielu polskich pacjentów. Powstała nowa lista refundowanych leków

Zerknij: Wielkie zmiany w programie "The Voice of Poland". Michał Szpak znika z programu. Kto go zastąpi