"Pudelek" donosi, że Telewizja Polska postanowiła dokonać dość sporej zmiany w składzie jury popularnego talent-show "The Voice of Poland". Choć świetny wokalista Michał Szpak, od 2017 roku świetnie sprawdzał się jako juror, postanowiono zakończyć z nim współpracę i zastąpić naszym tegorocznym reprezentantem w konkursie Eurowizji 2021, Rafałem Brzozowskim. Czy wokalista będzie nadal prowadził program "Jaka to melodia?"?

Po czterech sezonach współpracy mówią Michałowi "dowidzenia"?

Póki co, w mediach nie ma jeszcze żadnych oficjalnych informacji na temat powodów decyzji Telewizji Polskiej, jednak analizując zapał w okazywaniu politycznych przekonań Michała Szpaka, można spekulować o tym, że mógł on przestać pasować do kreowanego przez prezesa wizerunku.

Choć obydwaj panowie zaczęli swoje kariery muzyczne od udziału w popularnych talent-show, obydwaj odnieśli sukces, skrajnie się od siebie różnią.

Kontrowersyjny, wrażliwy, manifestujący publicznie swoje przekonania Michał Szpak, zostanie zastąpiony dojrzalszym, bardziej powściągliwym w głoszeniu przekonań i ustatkowanym wizerunkowo Rafałem Brzozowskim.

Przypomnijmy, że wybór Rafała Brzozowskiego na naszego reprezentanta w konkursie Eurowizji 2021, z początku nieco zaskoczył świat artystów, jednak potem zaskoczenie zastąpiono analizowaniem piosenki, którą wokalista zaprezentuje na eurowizyjnej scenie.

O tym się mówi: Książę Harry pojawił się po raz pierwszy po ostatnim pożegnaniu książę Filipa. Padły ważne słowa. Co wywołało owacje na stojąco

Zerknij: Książę Harry zostaje w Wielkiej Brytanii? „Bardzo kocham Williama"