Od ósmego roku życia związana jest ze światem show-biznesu jako aktorka. Na świat przyszła 18 października 1998 roku, a na planie filmu "Tylko mnie kochaj" zadebiutowała w 2006 roku. To romantyczna komedia, której reżyserem był Ryszard Zatorski. Julia Wróblewska zagrała w tej produkcji Michalinę, którą mama oddała pod opiekę ojca (Maciej Zakościelny), który nie wiedział o jej istnieniu.

Wyrosła na piękną niewiastę

Jej problemy zdrowotne natury psychicznej nie są tajemnicą. Ta 23-letnia gwiazda opowiada o swojej chorobie na mediach społecznościowych i w wywiadach, aby przybliżyć problematykę zaburzeń osobowości, które bardzo mocno wpływają na jakość życia i kontakty społeczne.

Według Diagnostycznego i statystycznego podręcznika zaburzeń psychicznych, wydanie piąte,

Osobowość to sposób myślenia, odczuwania i zachowania, który odróżnia człowieka od innych ludzi. Na osobowość jednostki wpływają doświadczenia, środowisko (otoczenie, sytuacje życiowe) i odziedziczone cechy. Osobowość osoby zazwyczaj pozostaje taka sama przez cały czas. Zaburzenie osobowości to sposób myślenia, odczuwania i zachowania, który odbiega od oczekiwań kultury, powoduje stres lub problemy w funkcjonowaniu i utrzymuje się w czasie. Zaburzenia osobowości to długoterminowe wzorce zachowań i wewnętrznych doświadczeń, które znacznie różnią się od tego, czego się oczekuje.

Wzorzec doświadczeń i zachowań zaczyna się w późnym okresie dojrzewania lub wczesnej dorosłości i powoduje stres lub problemy w funkcjonowaniu. Bez leczenia zaburzenia osobowości mogą być długotrwałe. Zaburzenia osobowości dotyczą co najmniej dwóch z tych obszarów: sposób myślenia o sobie i innych, sposób reagowania emocjonalnego, sposób odnoszenia się do innych ludzi, sposób kontrolowania swojego zachowania.

Julia robi wszystko, aby móc funkcjonować w społeczeństwie, jednak kolejne traumy znacznie to utrudniają...

Miejmy nadzieję, że młoda artystka znajdzie w sobie siłę, by przetrwać ból po śmierci przyjaciela...

O tym się mówi: Anna Starmach już przygotowana na drugi poród. Pozuje z walizkami i bagażami. Jaką ma wyprawkę

Zerknij: Klaudia Halejcio pochwaliła się zdjęciem USG w 3D. Niesamowity obraz dziecięcej twarzy wzruszył internautów