Aktorka Klaudia Halejcio aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, a dzięki regularnym publikacjom, jej fani są na bieżąco z jej życiem prywatnym. Można obserwować, jak rośnie brzuszek aktorki, a wyniki licznych sesji zdjęciowych wprost zachwycają.

USG w 3D ukazało śliczną buzię - to niesamowite

Klaudia Halejcio związana jest z grą aktorską od czwartego roku życia. Na świat przyszła 13 września 1990 roku w Warszawie.

Wielu kojarzy aktorkę z seriali takich, jak "Złotopolscy", "Pierwsza miłość", "Rezydencja", "Przepis na życie" i "Hotel 52". W siedemnastym odcinku serialu telewizyjnego "13 posterunek" zagrała epizodyczną rolę Zuzi z przedszkola, która wstydziła się podczas prób recytacji wierszyka o policji.

źródło: YouTube/13 Posterunek - Konkurs (odc. 17)

Aktorka wyrosła na piękną, młodą kobietę, która poza rolami teatralnymi, serialowymi i filmowymi, doczekała się roli, na którą - jak sama przyznała - czekała całe życie.

(...) Cierpliwie przygotowywałam się, żeby Wam o tym powiedzieć. Teraz, kiedy mogę się podzielić z Wami tą wspaniałą wiadomością - czuję się niesamowicie! Aaaa.... będę Mamą! ❤️🤰🏻 - napisała 14 lutego w mediach społecznościowych.

Od tego momentu jej konto na Instagramie zalały piękne ciążowe zdjęcia i filmiki, które pokazują, z jaką radością aktorka dzieli się z fanami swoim błogosławionym stanem.

Media obiegło najnowsze zdjęcie, jakie Klaudia Halejcio opublikowała na swoim InstaStory. Niezwykle wzruszający obraz USG w technologii 3D, ukazał buzię dziecka, na które aktorka już nie może się doczekać, by móc je przytulić i wejść w pełnoetatową rolę życia - rolę mamy.

źródło: Instagram/Klaudia Halejcio

Co sądzicie o dzidziusiu? Do kogo podobny?

O tym się mówi: Pierwszy raz zobaczyła tego staruszka stojąc w kolejce do kasy. Gdy dowiedziała się kim jest, uścisnęła go ze łzami w oczach

Zerknij: Skandal wokół Biedronki trwa. Sieć sklepów Biedronka publikuje ważne oświadczenie