Matka dzieci czternastoletniego, szesnastoletniego i osiemnastoletniego, oddała je do domu dziecka, gdyż jak stwierdziła - nie słuchały jej, tylko swojego ojca, który trogą internetową podburzał je przeciwko niej i przekupywał pieniędzmi przelewanymi na konta.

Co w tej sprawie powiedziały dzieci?

Matka trojga dzieci, zapytana w programie "Uwaga TVN" o powód braku chęci skorzystania z pomocy specjalistycznych organów, stwierdziła że było już na to za późno. Ojciec rodzeństwa, pan Marcin z niedowierzaniem skomentował zaistniałą sytuację. Jak przyznał, matka jego dzieci najpierw deklarowała miłość do nich i gotowość do opieki nad nimi, po czym bez jego wiedzy oddała całą trójkę do domu dziecka.

Jak przyznała krewna pani Małgorzaty, dzieci przechodziły w tej rodzinie dramat i nie ma nic do zarzucenia temu rodzeństwu. Zaznaczyła, że mimo buntowniczego wieku, w jakim obecnie są, nie sprawiały matce kłopotów typowych dla ich rówieśników.

Podczas, gdy babcia rodzeństwa oskarża je o zadręczanie matki, dzieci opowiedziały mrożącą krew w żyłach historię życia, jakie zgotowała im mama.

— Byłam dla niej śmieciem, dzi…, k…, su… Nie było dnia, żeby tak na mnie nie powiedziała – wyznała przed kamerą córka pani Małgorzaty. — Od kiedy pamiętam, byliśmy traktowani jak szmaty, popychadła – ujawnił jej brat. — Któregoś razu, jak Mariusz był mały, ona wpadła w furię i tak go skopała, że zabrałam go i uciekłam do dziadka. Powiedziałam, że nie pozwolę, żeby nas biła – zdradziła córka kobiety.

Ich mama jednak uważa, że nie może sobie niczego zarzucić dodając, że chce być matką, ale - tylko chcę, żeby dzieci były normalne - oznajmiła.

Co o tym sądzicie? Co zdaniem matki rodzeństwa mogło nosić znamiona nienormalnego zachowania jej dzieci, które ponoć kocha?

O tym się mówi: Monika Zamachowska zmieniła całkiem swoje życie. Co będzie robić dalej

Zerknij tutaj: Książę William zrobił niezwykłą niespodzianką księżnej Kate. Wszystko z powodu ich rocznicy. Wzruszający gest