Kiedy dzień po ślubie opuścili pałac Buckingham ramię w ramię, para królewska nie była tylko skazana na sekretne miejsce, w którym spędzili miesiąc miodowy.

Dziesięć lat wspólnej działalności

Mieli także rozpocząć wspólne życie, podczas którego podróżowali po świecie, pracowali dla organizacji charytatywnych i zakładali rodzinę. Cambridges wydało dwa nowe portrety z tej okazji. Zostały zrobione przez fotografa Chrisa Floyda na początku tego tygodnia i pokazują parę przed Pałacem Kensington. Zdjęcia zostały również umieszczone na kontach społecznościowych rodziny królewskiej wraz z wiadomością: „Życząc księciu i księżnej Cambridge bardzo szczęśliwej rocznicy ślubu”.

Ponieważ Wielka Brytania wciąż jest zamknięta ze względu na rozrywkę w pomieszczeniach, prawdopodobnie będzie to dyskretna uroczystość, radzi filmowiec Nick Bullen, który od dziesięcioleci kręci filmy dokumentalne o arystokracji i jest redaktorem naczelnym i współzałożycielem True Royalty TV, subskrypcji Kanał telewizyjny dla królewskich superfanów na całym świecie. Będzie Zooming, przewiduje królewski komentator Richard Fitzwilliams. „Być może udostępnią nowe zdjęcie ze swojego wielkiego dnia” - mówi Fitzwilliams.

Przez całe małżeństwo William i Kate kierowali swoje wysiłki na cele charytatywne, zwłaszcza te dotyczące zdrowia psychicznego. W deszczowy marcowy dzień rozmawiali z personelem pogotowia ratunkowego w Londynie o zapewnionym im wsparciu w zakresie dobrego samopoczucia.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Rok po Czarnobylu urodził się Igor Pavlovets. Jego wyjątkowy wygląd był skutkiem wydarzeń z 1986 roku

Zerknij: Prokuratura prowadzi dochodzenie w sprawie pomówień dotyczących syna Beaty Szydło. O co chodzi

Zerknij: Jeśli posiadasz stary dowód osobisty, pod żadnym pozorem go nie wyrzucaj. Może uratować Twoje finanse