Dziennikarka po rozstaniu z mężem Zbigniewem Zamachowskim, postanowiła powrócić do poprzedniego nazwisa i jako Monika Richardson, zaczęła promować doradztwo w sferze niezależności i finansowej wolności.

Na swoim koncie na Instagramie widnieje jako Monika Richardson

Jej rozstanie z aktorem Zbigniewem Zamachowskim odbiło się szerokim echem w mediach, a powody, dla których aktor postanowił odejść od żony, mają długie nogi i są znacznie młodsze... Aktor zauroczył się młodszą koleżanką po fachu podczas prób do spektaklu, w którym oboje występują.

Dziennikarka postanowiła zająć się tematyką mentorską na obszarze wolności finansowej. Nie ulega zatem wątpliwości, że działalność Moniki Richardson z pewnością zainteresuje wiele pań, którym zawsze było nieco trudniej odnieść sukces na rynku pracy, wśród lepiej opłacanych mężczyzn.

Na swoim koncie na Instagramie, poprosiła o to, aby już nie poruszać tematu jej rozwodu z niewiernym mężem, aby nie psuć nastroju.

Jak widać, dziennikarka porzucona przez męża nie była zbytnio zaskoczona, ani zrospaczona jego zachowaniem, gdyż jak przyznała w wywiadzie, jej ukochany miał "problem z duchowością i seksualnością". Obecnie Monika Richardson zajęła się marketingiem i PR-em.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Dlaczego starzy ludzie są tacy uparci! Nie dość, że wymagają opieki i uwagi, to jeszcze zajmują miejsce młodszym

Zerknij: Krzysztof Jackowski opowiedział o niepojącej wizji. Najnowsza przepowiednia jasnowidza potwierdza obawy wielu Polaków

Nie przegap: Niedługo wychodzę za mąż, ale nie będę zapraszać swojej mamy na ślub. Wstydzę się tego, jaka jest