Portal "O2" postanowił przybliżyć czytelnikom najnowszą wizję, którą podzielił się z internautami Krzysztof Jackowski podczas transmisji na żywo. Jasnowidz z Człuchowa regularnie spotyka się ze swoimi widzami na swoim kanale YouTube i opowiada o swoich "poczuciach" przyszłości.

"My, w tym okresie tracimy suwerenność jako kraj"

Jego wizje nie pozostawiają złudzeń. Każde z poczuć, jakimi dzieli się jasnowidz z Człuchowa, w dużej mierze sprawdza się, co powoduje coraz większy lęk przed usłyszeniem kolejnych. Gdy zapowiedział, że partia rządząca upadnie, a jej prezes nagle zniknie ze świata polityki, wielu ciężko było w to uwierzyć, jednak śledząc obecne doniesienia medialne widzimy, że coś jest na rzeczy.

Najnowsza wizja Krzysztofa Jackowskiego przeraża - już nie zaskakuje, ale budzi w sporej części społeczeństwa bunt i kategoryczną niezgodę na taryfikację umowy z Unią Europejską, która niestety zapewniła nam utratę suwerenności, o której powiedział Krzysztof Jackowski. Jak już wiemy, ratyfikacja umowy z Unią Europejską, pozwala obcym organom zewnętrznym na narzucanie nam własnych zasad, podatków i gwarantuje tak ogromne zadłużenie naszego kraju, że stanie się on krajem żebraków.

Jeden z internautów zapytał jasnowidza w komentarzu, "do czego jest nam potrzebna ta suwerenność i co ona nam daje". Padła konkretna odpowiedź, że suwerenność kraju to tożsamość, pewność, państwowość, niezależność...

Wizja przyszłość w "poczuciu" Krzysztofa Jackowskiego nie rysuje się zatem zbyt pomyślnie dla mieszkańców Polski...

Powiem państwu, obawiam się bardzo mocno, bo dzisiaj wyczytałem, że jest bardzo duża zachorowalność w tej chwili, ponownie (...). Nic to dobrego nie wróży, a te obostrzenia, niektóre mają się kończyć pod koniec maja, więc należy być przygotowanym, niestety, ale na dalszy ciąg tych problemów różnych. Obym się mylił, ale my, w tym okresie, tracimy suwerenność jako kraj. Wiem, że to brzmi dla wielu z was niedorzecznie, ale tak mówię (...)

Jak dodał, żyjemy w poważnym zagrożeniu, gdyż poza "zarazą", znajdujemy się w czymś, co jest zaplanowane i zmieni całkowicie obraz rzeczywistości, a nieznane nam rzeczy, które dopiero wyjdą na jaw, wtopione są w "cały ten scenariusz".

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Ewa Krawczyk wciąż zmaga się z medialną burzą po odejściu jej męża. "Mój mąż w niebie płacze widząc, co się dzieje"

Nie przegap: Magda Gessler wpadła w szał. Padły bardzo mocne słowa. Wszystko przez jej jedno zdjęcie. O co chodzi