Film przedstawiający kobietę, o której mówi się, że została nagle opętana przez złego ducha w chińskim sklepie spożywczym, przeraził media społecznościowe.

Czy miało miejsce zjawisko paranormalne?

Kamera monitoringu uchwyciła kobietę, która upadła na kolana i krzyczała z przerażenia. Na filmie widziano kobietę sprawdzającą półkę z pieluchami, podczas gdy trzymała koc i poduszkę. Potem w niewytłumaczalny sposób zaczęła drżeć i krzyczeć na podłodze.

Młodszy kupujący próbował uspokoić kobietę, ale wydała z siebie krzyk. Trzech innych kupujących zajęło się „opętaną” kobietą, trzymając ją nieruchomo, ale kobieta wydała mrożący krew w żyłach wrzask, a kupujący cofnęli się.

Kobieta wykonała prosty rytuał uzdrawiający i po raz ostatni krzyknęła, gdy trzy osoby, które jej pomagały, upadły na podłogę. Materiał wideo zamazał się na kilka sekund. Końcowa scena ukazywała kupujących odprowadzających chorą kobietę.

Według brytyjskiego serwisu informacyjnego Mirror, wideo zostało wcześniej przesłane jako „Strange Demonic Possession in Korea” w serwisie YouTube do udostępniania wideo 14 maja, ale inne źródła potwierdziły, że nagranie zostało nagrane w Chinach.

Film został przesłany na chińską witrynę Youku do udostępniania filmów, zbierając tysiące polubień, a od wtorku ponownie na YouTube. Wielu użytkowników mediów społecznościowych określiło tę kobietę jako „fałszywą aktorkę”, podczas gdy inni uważali, że jej szybkie drżenie to „napad padaczkowy”.

Kiedy osoba jest opętana przez demony, cierpi na całkowite opanowanie jej osobowości przez diabelską istotę. To pozwala demonowi zdominować ich osobę, pozwalając im stać się, nawet nieco fizycznie, tą demoniczną istotą. Czy to właśnie spotkało tę kobietę z nagrania?


YouTube/Zjawiska Niewyjaśnione

O tym się mówi: Gdybym tylko wiedziała, że teściowa chce mieszkać z nami, szybciej bym zareagowała

Zerknij: Książę Karol czuje się zdradzony przez ukochaną żonę. Zostawiła go zaledwie dwa dni po ostatnim pożegnaniu jego ojca. Co się stało