Dziś spróbuję Was zainspirować, opowiadając historię niezwykłej pary. Alexander i Marina mieszkają razem już od 16 lat Czy myślałeś, że miłość żyje wyłącznie na kartach książek?

Alexander i Marina są szczęśliwym małżeństwem od 16 lat. Życie rodzinne tych wspaniałych ludzi zaczęło się w szpitalu. Marina poznała swoją bratnią duszę w wieku 30 lat. Para już przygotowywała się do ślubu, kiedy Aleksander uległ wypadkowi.

Historia niezwykłej pary, screen YT
Historia niezwykłej pary, screen YT
Historia niezwykłej pary, screen YT

Aleksander zachował pamięć, zdolność mówienia, ale para musiała przyzwyczaić się do myśli, że mężczyzna nie będzie w stanie chodzić. Znajomi i przyjaciele Mariny odradzali jej kontakt z osobą niepełnosprawną, ale nasza bohaterka słuchała wyłącznie własnego serca.

Aleksander doznał 2 wylewów, lekarze myśleli, że mężczyzna nie da rady, ale wstał i nawet próbował odwieść ukochaną od małżeństwa z takim „wrakiem”.

„Dosłownie zaciągnęłam Alexandra do urzędu stanu cywilnego” - wspomina Marina. Para przeniosła się do wioski na świeżym powietrzu. Marina mówi, że najtrudniej było poradzić sobie z krzywymi spojrzeniami ludzi.

„Kiedyś poszliśmy nad jezioro. Pamiętam, jak sąsiedzi zaczęli o nas dyskutować: „Tylko tak siedzieć w domu. A ona chyba chodzi, dlaczego miałaby to lubić? ”- przypomniała sobie Marina. Kobieta nie kłóciła się z ludźmi i niczego nie tłumaczyła.

„Po prostu przytuliłam Aleksandra i nadal cieszyliśmy się wypoczynkiem” - uśmiechnęła się Marina.

Historia niezwykłej pary, screen YT
Historia niezwykłej pary, screen YT
Historia niezwykłej pary, screen YT

Kobieta powiedziała, że ​​pomimo swojego stanu Aleksander próbuje opiekować się żoną. „Tak mi zimno. Aleksander zawsze przed moim przyjazdem ogrzewa moje kapcie na kaloryferze. Kiedyś poszliśmy na piknik.

Zaczęłam już narzekać na zimno, a Aleksander poradził mi zajrzeć do torby, którą przygotował własnymi rękami przed wyjściem. Spojrzałam i tam leżą moje filcowe buty.

Czy możesz sobie wyobrazić, jak ciężko mu było samodzielnie dojść do spiżarni, zabrać je i włożyć do torby? ”- powiedziała Marina. Podobała Ci się historia Aleksandra i Mariny? Czy wierzysz w prawdziwą miłość?

Zobacz także: Odeszła Ewa Wawrzoń. Fani nadal są zachwyceni jej miłością z Januszem Bukowskim. Historia ich relacji wzrusza do łez

Może cię zainteresować: Patrycja Sołtysik ogłosiła wieści, na które czekali fani. Pokonała chorobę, która zdominowała służbę zdrowia

Pisaliśmy również o: Niezwykła wycieczka do sklepu. Chłopiec i jego pies rozczulili wszystkich internautów. Dziecko zrobiło coś niespodziewanego