Każdy, kto śledził losy bohaterów programu "Rolnik szuka żony", z wypiekami na twarzy oczekiwał na romantyczne zwroty akcji, kibicował swoim ulubieńcom. Instagramowe konta uczestników programu "Rolnik szuka żony", w większości pękają w szwach z relacji z życia. Dzięki tym narzędziom internauci są na bieżąco z tym, co celebryci chcą przekazać...

Oświadczenie Adriana zaskakuje

Fani programu "Rolnik szuka żony", którzy kibicowali związkowi Ilony i Adriana z pewnością poczuli się zawiedzeni informacją, jaką Adrian umieścił w mediach społecznościowych. Choć ich wspólne zdjęcia wciąż są widoczne na ich kontach, Adrian poinformował wszystkich, że jego związek z Iloną dobiegł końca.

To jest ostatnie Nasze wspólne zdjęcie... Aby uniknąć spekulacji, z przykrością chciałem Was poinformować, że Nasz związek się zakończył. Jak to w każdej relacji bywa, są lepsze i gorsze chwile. Na szczęście po czasie zostaną tylko te dobre wspomnienia. Chciałbym podziękować Ilonie za wszystkie wspólnie spędzone chwile, za wspomnienia, za ciekawych ludzi, których poznałem dzięki Niej, za czas, który mi poświęciła, za pasje do koni, która dzięki Niej u mnie się rozwinęła, za wszystko co mogłem się od Niej nauczyć. (...)

Ilona w prawdzie nie poinformowała o rozstaniu tak oficjalnie, jak Adrian, ale ogłosiła na swoim koncie na Imstagramie, że swoje konie zabiera do Wałbrzycha.

Nie chcę składać żadnych oświadczeń, pragnę tylko poinformować, że od dnia 21.04.2021r. przenoszę moją „Wymarzoną Stajnię” do Wałbrzycha.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ilona Kurzeja (@imielinka)

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Mam 75 lat i musiałam zawalczyć z wnukami o własne mieszkanie. To trudna sytuacja, ale chciałam żyć godnie

Zerknij: Krzysztof Jackowski dzieli się z internautami najnowszą wizją. Czy najgorzej będzie w lipcu