Czy rząd polski przewidział, że społeczeństwo wytrzyma tak długo restrykcje i ograniczenia wolności? Krzysztof Jackowski jest znanym jasnowidzem z Człuchowa, który na swoim kanale na YouTube dzieli sie z widzami swoimi wizjami i odczuciami.

Wiele się sprawdziło, wiele jeszcze przed nami

Jasnowidz zapowiedział, że trzecia fala zakażeń będzie długa, przedłużana przez rząd w nieskończoność, aż panujący już od dawna kryzys pochłonie nasze firmy i dobytki.

"Rekordy dopiero przed nami" - oznajmił Krzysztof Jackowski. Dodał, że trzecia fala zrobi "spory ścisk" nas - społeczeństwa. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, Jackowski przewiduje powstanie czegoś w rodzaju obozów, kołchozów, w których będziemy stłoczeni, uwięzieni i będą nam wydzielane racje żywnościowe. Będziemy też czymś oblewani.

Jak wspomniał jasnowidz w trakcie swojej transmisji na zywo na kanale YouTube, najgorszy z dotychczasowych kryzysów ma nadejść w lipcu tego roku. Czy zatem może być jeszcze gorzej?

Jak stwierdził jasnowidz, czeka nas w 2021 roku poważny - zaplanowany, ale realny ekonomiczny krach, który obejmie nie tylko Polskę, ale i resztę świata. ma się to stać w ciągu nadchodzących miesięcy, a w lipcu nastąpi kulminacja w postaci światowego kryzysu.


YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Co o tym sądzicie? Czy zdołamy jeszcze to powstrzymać, zanim będzie za późno?

O tym się mówi: Żona Joe Bidena w ogniu krytyki. Wszystko przez pewną stylizację. Co się stało

Zerknij tutaj: Maryla Rodowicz zrobiła wstrząsające wyznanie. Nikt nie wiedział, że gwiazda przeżywa takie trudne chwile

Nie przegap też tego: Samorządy starają się o zwiększenie rachunków. Czy Polaków czekają wyższe opłaty za wodę i ścieki