Wielu będzie również obserwować jakiekolwiek oznaki pojednania między księciem Harrym, a rodziną królewską, zwłaszcza z jego starszym bratem, księciem Williamem.

Co się stanie na pogrzebie w sobotę

Będzie to pierwszy raz, gdy Harry stanie twarzą w twarz z rodziną królewską, odkąd on i jego żona Meghan, księżna Sussex, odeszli od królewskich obowiązków w marcu zeszłego roku i przeprowadzili się do Kalifornii z synem Archiem.

Chociaż to odejście spowodowało ogromny rozłam w monarchii, złe stosunki rodzinne uległy pogłębieniu w zeszłym miesiącu, kiedy Harry i Meghan udzielili szczerego wywiadu z gospodarzem talk-show w USA Oprah Winfrey. Harry potwierdził między innymi pogłoski, że on i jego brat coraz bardziej oddalali się od siebie, mówiąc, że „związek jest w tej chwili„ przestrzenią” - choć dodał, że „mam nadzieję, że czas leczy wszystko”.

Harry powiedział również Winfrey, że jego ojciec, następca tronu książę Karol, przez pewien czas nie odzywał się do niego. Para rzuciła bombowego newsa ujawniając, że anonimowy członek rodziny królewskiej wyraził zaniepokojenie tym, „jak ciemny” może być kolor skóry ich dziecka z powodu dziedzictwa Meghan.

Kilka dni po wysłuchaniu wybuchowych oskarżeń o rasizm, William odpalił mówiąc dziennikarzom, że jego „rodzina jest BARDZO nierasistowska”.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Magda Welc w wieku 12 lat zdobyła I miejsce w trzeciej edycji "Mam talent". Co teraz robi i jak wygląda wokalistka

Zerknij tutaj: Dominika Tajner dementuje plotki o ukochanym. Kim tak naprawdę jest jej 62-letni wybranek

Nie przegap: Wieczny spokój wielkich faraonów został sromotnie zakłócony. Czy sprawdza się przez to starożytna przepowiednia