Anna wyszła za mąż w młodym wieku. Była wówczas na trzecim roku studiów, a jej ukochany pracował jako pośrednik w handlu nieruchomościami.

Rodzina Andrzeja zawsze żyła dość skromnie. Mama całe życie pracowała na rynku jako sprzedawca, a ojciec był zwykłym kierowcą. Andrzej marzył więc o dużych zarobkach, aby móc podróżować i cieszyć się własnym mieszkaniem. Zatracił się w materializmie.

Po dwóch latach pracy uzyskał status najlepszego pośrednika w handlu nieruchomościami, a po kolejnych dwóch latach udało mu się otworzyć własną agencję, która cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta.

Anna otrzymała etat w agencji męża, jednak otrzymywała tam niewielkie wynagrodzenie. Po pewnym czasie młode małżeństwo kupiło sobie dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. Potem urodziła się ich córka i Anna ostatecznie rzuciła pracę.

Przychody Andrzeja wzrosły w niesamowitym tempie. Na miejscu starej daczy zbudował duży dom o powierzchni 120 metrów kwadratowych. Kupował kolejne nieruchomości i uzyskiwał dochód z wynajmu lokalu. W wieku 34 lat posiadał pięć jednopokojowych apartamentów i mini hotel z sauną, w którym mogło zakwaterować się czternaście osób.

Ale w życiu rodzinnym Andrzeja i Anny nie wszystko układało się tak gładko. Skąpy mąż cały nabyty majątek zapisywał... rodzicom. Bał się, że podczas ewentualnego rozwodu musiałby oddać część majątku żonie. Teściowie Anny żerowali na bogactwie syna. Przeprowadzili się do zbudowanego przez niego nowego, wiejskiego domu i zaczęli podróżować, jednak ostatecznie się rozstali. Mężczyzna poznał inną kobietę i postanowił opuścić rodzinę. Zabrał ze sobą dwa jednopokojowe mieszkania i udział w hotelarstwie.

Zdruzgotana matka sprzedała jedno z mieszkań swojego syna i zwróciła się do chirurgów jednej z klinik, gdzie przeprowadziła operacje plastyczne twarzy i piersi. Matka w desperacji winiła syna za wszystkie swoje kłopoty małżeńskie. Uważała, że bogactwo, które syn im podarował, namieszało w głowie ojca. Dlatego w zemście sprzedała swoją własność, pozbawiając Andrzeja majątku.

Po tych wydarzeniach mężczyzna stał się powodem do kpin ze strony żony, ponieważ przez całe życie bał się, że to ona może pozbawić go kapitału, ale okazało się, że zagrożenie przyszło z zupełnie innej strony.

W rezultacie Andrzej stracił prawie całą nabytą własność. Jego matka żyje z pieniędzy, które otrzymuje z wynajmu dwóch mieszkań. Ojciec planuje sprzedać mieszkania i zbudować dom z dochodów. A ich syn został z udziałem w hotelu i swojej agencji. Majątek mężczyzny został zrujnowany przez skąpstwo.

To też może cię zainteresować: Tajemnica wieku Małgorzaty Rozenek od lat frustruje wielu internautów. Czy teraz celebrytka w końcu ujawniła prawdę przy okazji zapisów do szczepień

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Jackowski przypomina swoją przepowiednię na kwiecień. W tym miesiącu ma się wszystko zacząć. O co chodzi i co się wkrótce wydarzy

O tym się mówi: Zdjęcie Anny Lewandowskiej z Laurą zachwyciło internautów. Dziewczynka jest już naprawdę duża