"Plotek" postanowił pokazać czytelnikom wnętrze kuchni, jakim pochwaliła się Ania Bardowska, która na swoim koncie na Instagramie udostępnia rózne przepisy na dania i wypieki. Nie ulega wątpliwosci, że takie specjały mogą powstać w każdym wnętrzu kuchennym, ale gdy kuchnia jest wygodna i przyjemna, z pewnością znacznie przyjemniej sie w niej tworzy pyszności!

Ania Bardowska i jej kuchnia

Wielkanocne wypieki zapewne są dziś w większości domów gotowe, w domu Ani Bardowskiej też. Celebrytka dzieli się z fanami ciekawymi przepisami na różne wypieki na swoim koncie na Instagramie.

Pyszne, wiosenne kanapeczki także powstają w magicznej kuchni Ani, jak za dotknięcie czarodziejskiej różdżki...

Kontrastowe kolory czerni i bieli, są zawsze ciekawe i z pewnością przyciągają uwagę, jednak pasują najlepiej w większych przestrzeniach.

Gdy ma się dużą kuchnię, jak Ania Bardowska, z łątwością można urządzać wspólne, rodzinne śniadania, bez przenoszenia posiłku do jadalni!

Widać nie tylko Ania króluje w kuchni... Czyżby Grzegorz trenował gotowanie niespodzianki na Walentynki?

Kuchnia u Ani to nie tylko źródło pyszności, ale też warsztat prac malarskich dla dzieci. To oznacza, że na przawdę kuchnia jest spora!

Co sązicie o kuchni Ani i Grzegorza Bardowskich? Czy podoba się Wam połączenie czerni i bieli?

O tym się mówi: Mieszkańców jednego z polskich miast czekają podwyżki opłat za wywóz śmieci. Niektórzy zapłacą nawet cztery razy więcej

Zerknij tutaj: Kasia Cichopek i Marcin Hakiel doczekali się prywatnego fotografa. Choć jest nieletni, ma duży talent

Nie przegap też tego: Rafał Trzaskowski trafił do szpitala. Co się stało? Niepokojące wieści