"Interia" donosi, że na swoim koncie na Twitterze, Rafał Trzaskowski napisał post z informacją, że trafił do szpitala.

Kolejny celebryta dołączył do grona hospitalizowanych

O tym, że ma koronawirusa, Rafał Trzaskowski poinformował oficjalnie 12 marca. 49-latek przyznał wówczas, że zaraził się od żony Małgorzaty i dzieci, u których stwierdzono koronawirusa już wcześniej. Czy o zakażeniu dowiedział się odbywając grzecznie kwarantannę?

11 marca, w przeddzień informacji o zakażeniu koronawirusem, prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski wrzucił post na temat budowy mostu umiejscowionego nad Wisłą. Ma to być typ pieszo-rowerowy. Jak przyznał, ma to być jedna z najdłuższych tego typu budowli. Zaznaczył, że Warszawa staje się miejscem dostępnym i idealnym do życia.

Cztery dni temu, czyli podczas wymaganej kwarantanny Rafał Trzaskowski wrzucił na Instagrama post ze zdjęciem, na którym przybija żółwika z Powstańcem. Jak napisał w opisie, Warszawa troszczy się o swoich bohaterów.

Zapracowany prezydent Warszawy nie ma czasu na kwarantannę z powodu licznych obowiązków, jakie na nim ciążą. Dzisiaj, 23 marca pojawił się na jego koncie na Twitterze krótki post dotyczący jego obecnego stanu zdrowia. Jak napisał, trafił do szpitala, ale jest pod dobrą opieką lekarzy i pielęgniarek, więc ma nadzieję wrócić do pracy za kilka dni.

Co o tym sądzicie? Pamiętajmy, że kwarantanna osoby zakażonej trwa 10 dni, a współmieszkańca 17 dni.

O tym się mówi: Anna Wendzikowska zrobiła furorę w Internecie najnowszą stylizacją. Zazdrośnicy nie pozostali obojętni

Zerknij tutaj: Poruszające słowa lekarzy z oddziału covidowego. "Na 20 stanowisk, tylko na jednym hospitalizacja skończy się względnie pomyślnie"