Zasłużony wypoczynek należy się wszystkim, jednak nie wszyscy mogą sobie na niego pozwolić na pięknej Dominikanie.

Rośnie im prawdziwa gwiazda fotografii?

Można by stwierdzić, że paparazzi dorwali Kasię Cichopek i Marcina Hakiela nawet tam, ale nic bardziej mylnego! Udali się na rodzinny urlop, gdzie jest "słońce, plaża, zimne drinki..." i aparat fotograficzny w telefonie ich syna, który zrobił mamie i tacie całkiem fajne zdjęcia!

Pod nimi znalazło się mnóstwo komentarzy pełnych jadu i zazdrości. Czasem przewinęło się coś miłego...

Republika Dominikany to jedno z najpiękniejszych miejsc na Karaibach, jej kultura jest tak bogata i różnorodna jak krajobrazy. Wakacje na Dominikanie, czy też w DR, jak się to często nazywa, rozpoczynają się od wyboru między skąpanymi w słońcu plażami na wybrzeżu Atlantyku lub Karaibów.

Znajdziesz tu zarówno odosobnione zatoki, jak i luksusowe kurorty, podczas gdy śródlądowe wodospady zanurzają się w zalesionych szczytach, a życie na wsi toczy się tak samo, jak od wieków. Stolica, Santo Domingo, jest jednym z najstarszych miast na Karaibach.

Historia Republiki Dominikany Zajmująca dwie trzecie wyspy Hispaniola Dominikana ma historię, która długo poprzedza przybycie Krzysztofa Kolumba w 1492 roku. Święta na Dominikanie dają szansę głębszego poznania kultury Taíno, rdzennej ludności, których dziedzictwo jest chronione poprzez muzea i stanowiska archeologiczne.

Wybrzeże DR jest znane na całym świecie. Do wyboru jest ogromna ilość hoteli all inclusive na Dominikanie tuż przy piasku, a także wiele innych plaż, które można odkrywać podczas jednodniowych wycieczek. Z pewnością rodzina celebrytów sromotnie tam odpocznie!

O tym się mówi: Magda Welc w wieku 12 lat zdobyła I miejsce w trzeciej edycji "Mam talent". Co teraz robi i jak wygląda wokalistka

Zrtknij: Mieszkańców jednego z polskich miast czekają podwyżki opłat za wywóz śmieci. Niektórzy zapłacą nawet cztery razy więcej