"Plotek" postanowił przedstawić najnowszą publikację celebrytki, jaka pojawiła sie na jej koncie na Instagramie. Nie ulega wątpliwości, że choć prezentowany przez nią strój nie koniecznie pasuje do jej stylu, podeszła do całej sprawy z konkretną dozą poczucia humoru.

"Mówcie mi Kermit"

Małgorzata Rozenek-Majdan dała się zapamiętać z programu "Perfekcyjna Pani Domu", gdzie zdradzała tajniki utrzymania idealnego porządku i czystości. Pomagając ludziom uporządkować ich domy, czy mieszkania, pomagała im też w uprzątnięciu tego, co było dla nich bolesnym wspomnieniem.

Obecnie jako żona byłego, znanego piłkarza Radosława Majdana, Nałgorzata Rozenek-Majdan nie spoczęła na laurach, lecz wciąż działa zawodowo. Jej instagramowe konto pęka w szwach od wszelkich prezentacji i zapowiedzi. Jej rola, jaką zgarnęła w jednej z produkcji Patryka Vegi także nie miała prawa umknąć uwadze internautów.

W związku z tym, że Małgorzaty Rozenek-Majdan jest wszędzie pełno, jej zieloniutki strój, jaki zaprezentowała w najnowszej instagramowej publikacji, nie mógł być pominięty przez tabloidy!

Co o tym sądzicie?

O tym sie mówi: Rafał Brzozowski szczerze o tym, jak się dostał na Eurowizję 2021. Nikt nie przypuszczał, że właśnie tak będzie wyglądać wybór

Zerknij: Magda Gessler rozczarowana nieudaną "Kuchenną rewolucją". O co poszło

Nie przegap: https://zyciepl.com/ciekawostki/2746-magda-gessler-rozczarowana-nieudana-kuchenna-rewolucja-o-co-poszlo