Ale mimo wszystkich okoliczności życiowych musimy liczyć się z potrzebami osób, które nie są nam obce. Przed tym incydentem uważałem się za osobę kompromisową, ale cierpliwość ma swoje granice.

Od samego początku nie mogłem znaleźć wspólnego języka z teściową. Szczerze mówiąc, często moja żona staje po mojej stronie, a nie po jej stronie. Powiem ci wszystko od samego początku. Z Anną zostaliśmy mężem i żoną trzy lata temu.

Moja żona ma też młodszą siostrę. Jeszcze przed naszym ślubem Anna niejednokrotnie skarżyła się mi, że mają w rodzinie szczególny związek z młodszą siostrą. Doskonale rozumiem, że dzieci dorastały dawno temu, ale nierówne traktowanie ich dzieci przenosi się na dorosłość. Na ślub teściowa dała nam żelazko Tefal.

Oczywiście „nie patrzą w pysk danego konia”, ale np. Moi znajomi, którzy często odczuwają brak finansów, przekazali przyzwoitą kwotę. I tu tubylec, który posiada trzy apartamenty, daje swojej córce żelazko na ślub. Wynajmowaliśmy wtedy mieszkanie, a ja nadal spłacałem kredyt hipoteczny, który wystawiłem przed ślubem.

A rok później, na ślub swojej najmłodszej córki, teściowa podarowała młodym dwupokojowe mieszkanie w nowym domu. Ta separacja dzieci oczywiście mnie zdenerwowała. Dała nam żelazko, które kosztuje nie więcej niż trzy tysiące rubli, a druga córka - mieszkanie o wartości sześciu milionów rubli.

Sytuacja pogorszyła się po tym, jak teściowa chciała się do nas wprowadzić podczas remontu w swoim mieszkaniu. Nie miała dokąd pójść, ponieważ wynajmuje drugie mieszkanie, a w trzecim mieszka jej najmłodsza córka. Mają też remonty w domu i nie ma miejsca. Tak, i żeby teściowa była bliżej pracy u nas.

Kiedy przyszła do nas, żeby omówić tę sprawę, powiedziałem jej wszystko, co trzeba było od dawna. Pomimo tego, że moja teściowa była obrażona, moja żona mnie wspierała. Jak możesz tak podzielić swoje dzieci? Poczucie winy mnie nie opuszcza, bo rozumiem, że to matka mojej ukochanej osoby. Ale nie mogę się powstrzymać. Nie mogę mieszkać z nią w tym samym mieszkaniu.

To też może cię zainteresować: Oto dowód, dlaczego nie można przesadzać z antybiotykami! Porażające prognozy specjalistów, z ziemi może zniknąć nawet 10 milionów ludzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w otatnich dniach: Życzenia z okazji dnia kobiet złożone przez księży wywołały w sieci prawdziwą burzę. Reakcja była błyskawiczna

O tym się mówi: Kobieta odeszła po szczepionce. Wszystkie szczepienia pewną szczepionką wstrzymane. O co chodzi