Książę Harry i Meghan, księżna Sussex, usiedli z Oprah Winfrey podczas wywiadu, który został wyemitowany w niedzielny wieczór w ET. Bombowy wywiad był pełen rewelacji: Meghan przeżywała myśli samobójcze, obawy rodziny królewskiej dotyczące rasy Archiego i płci ich drugiego dziecka. CNN wkrótce uruchomi Royal News, cotygodniowy biuletyn zawierający informacje o rodzinie królewskiej.

Konflikt braci trwa

Według ludzi związanych z pałacem stosunki między Williamem i Harrym są nadal bardzo napięte. Wieloletni obserwatorzy rodziny królewskiej mówili, że kiedy takie spory wybuchają jawnie, zwykle sugeruje to, że ktoś - albo wyżsi urzędnicy pałacowi, albo członek rodziny - nie zrobił nic, aby to powstrzymać.

O myślach samobójczych: Meghan powiedziała, że ​​życie w rodzinie królewskiej było tak izolujące, samotne i pozbawione wsparcia, że ​​miała myśli samobójcze. Kiedy Winfrey zapytała, czy doprowadzono ją na skraj samobójstwa, Meghan odpowiedziała: „Tak”. Nie chciała tego przyznać, ale w końcu powiedziała Harry'emu, ponieważ „Wiedziałam, że jeśli tego nie powiem, to zrobię to i po prostu nie chciałam już dłużej żyć” - powiedziała Meghan.

Harry dodał, że po tym, jak mu się zwierzyła, on również był w „bardzo ciemnym miejscu” - ale chciał tam być, aby wspierać swoją żonę.

O dzieciach: para rzuciła "dwie bomby" na ich dzieci: Po pierwsze, najbardziej szokujące, że w instytucji królewskiej „obawy i rozmowy na temat tego, jak ciemna może być skóra (Archiego), kiedy się urodził”, powiedziała Meghan. Harry potwierdził rozmowę, ale odmówił ujawnienia, kto zadał te pytania, ani żadnych innych szczegółów dotyczących wymiany zdań.

Co więcej, Harry i Meghan ujawnili również, że spodziewają się córki tego lata.

O konfliktach z rodziną królewską: Meghan powiedziała Winfrey, że chociaż została powitana przez królową i innych członków rodziny, otrzymała niewiele wskazówek ani wsparcia - kiedy zaczęła mieć myśli samobójcze i poprosiła o pomoc, powiedzieli jej nie.

Zaprzeczyła również plotkom, jakoby Catherine, księżna Cambridge, płakała podczas jej królewskiego ślubu. W rzeczywistości było odwrotnie - nieporozumienie z Kate sprawiło, że Meghan płakała, powiedziała, dodając, że Kate przeprosiła i problem został rozwiązany. Harry mówił o swoich własnych napięciach z rodziną; jego ojciec, książę Karol, przestał odbierać telefony, podczas gdy para przygotowywała się do odejścia od rodziny królewskiej.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Wychodzą na jaw kolejne fakty odnośnie wywiadu Meghan Markle u Oprah Winfrey. To coś, czego nie zobaczy się w telewizji

Zerknij: Pojawił się nekrolog Lecha Wałęsy. Niezwykłe słowa. O co chodzi