Jak podaje portal "Jastrząb Post", konflikt pomiędzy Meghan Markle, księciem Harrym i rodziną królewską wciąż się zaostrza. Oliwy do ognia na pewno doleje od dawna zapowiadany wywiad byłej pary książęcej, która udzieliła wywiadu dla Oprah Winfrey, a emisja tej rozmowy ma mieć światową premierę nocą z 7 na 8 marca.

W sieci pojawił się już zwiastun wywiadu, który został już przeanalizowany pod każdym kątem: stroju pary książęcej, mimiki twarzy, ruchów, gestykulacji, wypoweidzianych słów. Nie zbadano jeszcze... zapachu. Jednak tutaj na ratunek przyszły archiwalne wypowiedzi Meghan, która jeszcze przed związkiem z Harrym mówiła, które perfumy należą do jej ulubionych. Na podstawie tego eskperci snują domysły, jak księżna mogła pachnieć podczas rozmowy z Winfrey.

Meghan Markle i książę Harry/ YouTube @Dla Ciekawskich
Meghan Markle i książę Harry/ YouTube @Dla Ciekawskich

Perfumy to moja ulubiona rzecz – tak bardzo, że gdy wyjdę z domu, a wcześniej nie spryskam się zapachem, potrafię wrócić, żeby naprawić niedopatrzenie. Wymiennie używam kilku zapachów. Kocham Oribe Côte d’Azur Eau de Parfum, a także dwa od Jo Malone, czyli Wild Bluebell oraz Wood Sage & Sea Salt Cologne. Meghan Markle

Co ciekawe Jo Malone to ulubione perfumy jednej z polskich celebrytek - Julii Wieniawy.

Meghan Markle. Źródło: Youtube ET Canada
Meghan Markle. Źródło: Youtube ET Canada

To również może Cię zainteresować: Wybrano Polski Film Wszech Czasów. Wyniki Rankingu Są Zaskakujące

Zobacz także: Kim Z Zawodu Jest Maryla Rodowicz? Wokalistka Ma Ciekawe Wykształcenie. To Może Zaskoczyć