Jak podaje portal "Lelum", kiedy kobieta otrzymała napiwek, nie była w stanie powstrzymać łez. Aż trudno uwierzyć w to, co wydarzały się tamtego dnia. Tatuaż, jaki kobieta miała na ręce wpłynął na wysokość napiwku, jaki otrzymała. Kelnerka postanowiła podzielić się tym, co ją spotkało w mediach społecznościowych, dzięki czemu usłyszał o tym cały świat.

Tatuaż i napiwek

Kelnerka z Nowego Jorku zawsze z trudem wiązała koniec z końcem. Kiedy jej ukochany pies zachorował i wymagał drogiej operacji, starała się w pracy jeszcze mocniej niż zwykle, chcąc zasłużyć na napiwki. Część klientów zostawiała napiwki w wysokości 15-20 procent, część nie zostawiała nic.

Wciąż brakowało jej środków na sfinansowanie zabiegu pupila. Była gotowa się zadłużyć, żeby uratować jego zdrowie i życie. Pewnego dnia do restauracji, w której pracowała przyszła para, która zainteresowała się jej tatuażem w kształcie psiej łapy. Wtedy opowiedziała im o swoim chorym psie. Para bardzo przejęła się historią i próbowała pocieszyć kelnerkę.

Dziewczyna była im bardzo wdzięczna za ciepłe słowa wsparcia. Nie spodziewała się, że para na słowach nie poprzestanie. Kiedy kelnerka odbierała od nich rachunek, zobaczyła, że zostawili jej napiwek. Była pewna, że się pomylili - kto daje napiwek w wysokości 1000 dolarów?! To nie była pomyłka. Para naprawdę chciała pomóc i podarowała połowę kwoty potrzebnej na operację psa.

Napiwek/ Facebook @Christina Summit
Napiwek/ Facebook @Christina Summit
Napiwek/ Facebook @Christina Summit

Kelnerka nie była w stanie powstrzymać cisnących się do oczu łez. Nie spodziewała się, że obcy ludzie okażą tak wiele serca jej psiakowi. Dzięki nim udało się uratować życie czworonoga, a kobieta nie musiała się zadłużać. To jedna z tych historii, które przywracają wiarę w człowieka.

Zdarzyło się wam doświadczyć podobnej, bezinteresownej pomocy?

To też może cię zainteresować: Pracownicy pogotowia otrzymali list, w którego treść trudno uwierzyć. Takich słów chyba nikt się nie spodziewał

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mikołaj Roznerski odchodzi z „M jak miłość”? Jest komentarz głównego zainteresowanego. Fani zobaczą go w innym popularnym serialu

O tym się mówi: Brat Magdy Gessler zostanie rzecznikiem praw obywatelskich? Restauratorka wyjawia, co o tym sądzi. Czy to dobry pomysł