Choć niesamowicie zdolny i do tego niezwykle skromny Tomasz Kot zapowiadał się na kolejną gwiazdę eksportową w Hollywood to są z tym niemałe problemy. Niestety, wiele jest czynników, które sprzysięgają się przeciwko Tomaszowi Kotowi. Co będzie dalej z jego wielką karierą za Oceanem?

Tomasz Kot – co będzie z jego karierą w Hollywood? Aktor ma być sfrustrowany i rozczarowany

Gdy „Zimna wojna” doczekała się nominacji do Oscara, a Tomasz Kot stał się tematem numer jeden z Hollywood wydawało się, że nic nie stoi na przeszkodzie, by polski aktor zrobił naprawdę spektakularną karierę w Stanach Zjednoczonych.

Tomasz Kot mógł liczyć naprawdę na duże zainteresowanie i szybko mógł przebierać w propozycjach. Mówiło się o tym, że dostanie rolę w nowej części Bonda i zagra czarny charakter, jednak reżyser filmu, Danny Boyle się wycofał. Pojawiły się plotki, że kłótnia z Danielem Craigiem miała właśnie dotyczyć Kota.

– Oglądając ‘Zimną wojnę’, zrozumiałem, że nie znajdę lepszego kandydata do roli Nicoli Tesli. Jesteś wysoki, chudy i przystojny – miał pisać w mailu Anand Tucker, cytowany przez Pomponik.

Nie wiadomo jednak, czy film dojdzie do skutku, gdyż wstrzymano zdjęcia ze względu na epidemię koronawirusa. Nie wiadomo, czy film doczeka się realizacji, choć Tomasz Kot już przygotowywał się do wcielenia się w rolę genialnego wynalazcy.

W trudnych chwilach wspiera go ukochana żona Agnieszka, z którą 14-letni związek przeszedł naprawdę wiele. Wiele radości daje mu również kontakt z ukochanymi dziećmi: Blanką i Leonem.

– Nie chcę popełnić błędów moich starszych kolegów, że wszystko poszło fajnie oprócz kontaktów z dziećmi – mówi Tomasz Kot w „Dobrym Tygodniu” cytowany przez Pomponik.

Nieważne, czy Tomaszowi Kotowi uda się ostatecznie podbić Hollywood, czy jednak zostanie nw polskim rynku filmowym – miłość jego bliskich jest dla niego najważniejsza. Nigdy bowiem nie zabiegał o splendor i poklask.

Jak informował portal "Życie PL": SENSACYJNE WYZNANIE DAGMARY KAŹMIERSKIEJ! „KRÓLOWA ŻYCIA” ZDECYDOWAŁA SIĘ POWIEDZIEĆ O TYM GŁOŚNO, FANI NIESAMOWICIE JEJ WSPÓŁCZUJĄ

Przypomnij sobie: AFERA W „TOP MODEL”! MARCIN TYSZKA ZASUGEROWAŁ KANDYDATCE DO PROGRAMU ZRZUCENIE KILOGRAMÓW! MODELKA ODPOWIADA NA ZARZUTY

Portal "Życie PL" pisał również: JUSTYNA ŻYŁA ZNÓW NIE ODPUSZCZA BYŁEMU MĘŻOWI. CELEBRYTKA POSTANOWIŁA PODSYCIĆ POGŁOSKI O NOWYM ZWIĄZKU, POKAZAŁA ROMANTYCZNY PREZENT