Na antenie kanału Discovery Channel pojawił się odcinek specjalny uwielbianego przez tysięcy Polaków programu “Złomowisko PL”. Rodzina i przyjaciele pożegnali Marka “Krzykacza” Pawłowskiego - ten materiał wyciska z oczu łzy... Ciężko uwierzyć, że bohatera programu nie ma już pośród nas.

Miłośnicy programu “Złomowisko PL” 31 grudnia 2020 roku, czyli w dniu ogłoszenia przez media informacji o nagłej śmierci 47 – letniego Marka Pawłowskiego poczuli ogromne zaskoczenie, zatrwożenie i niedowierzanie.

Niemalże nikt nie mógł uwierzyć w to, że mężczyzny nie ma już pośród nas. Każdy, kto oglądał program uwielbiał go za poczucie humoru i bardzo donośny głos, dzięki czemu zyskał przezwisko “Krzykacz”.

Rodzina pożegnała Marka “Krzykacza”

Wczoraj, 24 lutego w Discovery Channel pojawił się specjalny odcinek, który wręcz wyciska łzy - rodzina i przyjaciele opowiedzieli o okolicznościach śmierci mężczyzny oraz pożegnali go. Fani w dalszym ciągu wręcz nie mogą uwierzyć w to, co stało się niespełna dwa miesiące temu...

- Nie wyobrażał sobie innej pracy. Kochał ten złom. (...) Lubił ludzi i ludzie lubili jego. Narzekał na mnie, ale zawsze mu pomagałem, cieszył się wtedy. Tato, będę dalej jeździć za złomem, tak jak chciałeś - mówił syn Marka Pawłowskiego.