Niedawno zaczęły się problemy w naszej rodzinie. Mąż zwolniony z pracy, mamy małe dzieci.Nie wiedzieliśmy, jak dalej żyć.

Postanowiliśmy, że rodzice mojego męża sprzedadzą mieszkanie i zaczną z nami mieszkać. Szybko sprzedali mieszkanie, a teraz przyjechali do nas. Teściowej było bardzo ciężko. Nie chciała sprzedać mieszkania i trzymała się wspomnień. Oddała klucze do mieszkania ze łzami w oczach.

A teraz są na progu naszego mieszkania. Smutni i urażeni. I nawet ich wnuki ich nie bawiły. Nie przynieśli nawet prezentów dla dzieci, chociaż zawsze to robią. Ogólnie są bardzo dobre, ale teraz nie rozumieją, dlaczego powinni pomagać.

Następnego dnia wszystko się poprawiło. Poszli do sklepu, przynieśli ogromne ciasto do herbaty, wnuczkom - sukienki i bluzki, dla męża - nowe wędki, a mnie - nic. Jedliśmy obiad, rozmawialiśmy i zaczęliśmy omawiać plany na jutro.

Nawet trochę się uspokoiłam, pomyślałam, że życie z nimi nie jest takie trudne. Ale potem moja teściowa sprowadziła mnie z powrotem na ziemię swoim zdaniem:

- To tak dobrze, że teraz mieszkamy w jednym mieszkaniu. Przynajmniej zobaczymy, jak sobie tutaj radzisz.

Zadrżałam. Nastrój natychmiast się zepsuł, mojemu mężowi też nie podobało się to zdanie.

- Wszystko będzie dobrze. Na co patrzeć? Nie robimy skandali. W naszym domu panuje porządek i czystość. Kochamy dzieci. Zacznę zarabiać pieniądze, i wszystko będzie dobrze.

Mój mąż jest świetny. Zauważył, że nie podobały mi się słowa jego matki i od razu przejął inicjatywę w swoje ręce. Wyjaśnił, że będziemy musieli tak mieszkać razem przez kilka lat, a potem rozejdziemy się do różnych mieszkań. Ale najwyraźniej to ustawienie nie odpowiadało jego rodzicom.

Teściowa wstała, z niezadowoleniem podziękowała za obiad i poszła w stronę sypialni. Poszliśmy też odpocząć, bo przyjazd teściów zmęczył wszystkich. I nie mogłam tej nocy spać, myślałam o tym, co ma na myśli moja teściowa.

Jak będzie tu mieszkać? Dlaczego zgodziła się na wszystko? Chce kłócić się z nami? Dziwna kobieta...

Jak informował portal "Życie PL": ETNA NIEUSTANNIE WYRZUCA POTOKI LAWY. EKSPERCI NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI, ŻE SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA. CO CZEKA NAS W KOLEJNYCH DNIACH

Przypomnij sobie: ALEKSANDER DOBA PRZEŻYŁ RYZYKOWNĄ PRZYGODĘ NA MORZU. WALKĘ Z POTĘŻNYM ŻYWIOŁEM OPISAŁ W PORYWAJĄCEJ KSIĄŻCE. OPOWIEŚĆ BURZY KREW W ŻYŁACH

Portal "Życie PL" pisał również: ZAWSZE BYŁAM DUMNA ZE SWOJEJ RODZINY, DOPÓKI NIE ZACZĘŁY KŁOPOTY. JAK TYLKO BABCIA ZACHOROWAŁA USŁYSZAŁAM: "MOŻEMY ZNALEŹĆ MIEJSCE W DOMU OPIEKI"

Pisaliśmy również o: BARDZO DOBRA WIADOMOŚĆ DLA EMERYTÓW I RENCISTÓW! WALORYZACJA OBEJMIE WIELE DODATKÓW, A ŚWIADCZENIA ZNACZĄCO PÓJDĄ W GÓRĘ