Nieprawdopodobne informacje o Arturze Barcisiu właśnie ujrzały światło dzienne. Nikt prędzej o tym nie wiedział! Okazuje się, że aktor o mały włos nie przyjąłby roli w “Ranczu”! O co chodzi? Fani nie wyobrażają sobie serialu bez jednej z ulubionej postaci!

Artur Barciś jest jednym z najbardziej lubianych aktorów w Polsce. Razem z Cezarym Żakiem zyskali rozpoznawalność i sympatię ze strony fanów dzięki kultowemu serialowi “Miodowe lata”, w którym grali sąsiadów nieustannie toczących ze sobą drobne spory.

Okazuje się, że panowie prywatnie nie darzyli się zbyt dużą sympatią. Po zakończeniu produkcji “Miodowych lat” niemalże cała obsada otrzymała propozycje zagrania w “Ranczu”. Artur Barciś o mały włos nie przyjąłby propozycji zagrania postaci Arkadiusza Czerapacha – dlaczego?

Powodem była... zazdrość?

Jak donoszą media, Artur Barciś liczył na to, że w nowej produkcji tym razem to on dostanie ważniejszą rolę aniżeli jego kolega z pracy, Cezary Żak.

Aktor nie krył rozczarowania tym, że otrzymał rolę drugoplanową, a Cezary Żak był w serialu postacią ważniejszą. Co gorsza - otrzymał on rolę podwójną, gdyż gra zarówno księdza, jak i wójta gminy.

Ostatecznie jednak Artur Barciś rolę przyjął, a fani dziś nie wyobrażają sobie serialu bez jego postaci.