Najnowsze wyznanie Zenka Martyniuka właśnie ujrzało światło dzienne. Gwiazdor polskiej sceny muzycznej ujawnił całą prawdę o swoim małżeństwie. Internauci są mocno poruszeni jego słowami. Czy para miewa gorsze dni?

Jak wiadomo, w każdym małżeństwie - a w szczególności z długim stażem - partnerzy zaczynają odczuwać monotonię i rutynę, co nierzadko prowadzi do różnego rodzaju spięć i kłótni.

Ostatnio w mediach pojawiło się sporo spekulacji o tym, że w domu Zenka Martyniuka często zdarzają się awantury. Czy to prawda?

Czy to oznacza kryzys w małżeństwie Zenka Martyniuka?

Nietrudno zapomnieć o awanturach, które wszczynał syn gwiazdora, Daniel. Jednak czy kłótnie dotyczą także samego Zenka oraz jego żony?

Jak mówi sam muzyk, są to nieprawdziwe doniesienia, ponieważ przez wszystkie lata małżeństwa między małżonkami panuje bardzo dobra atmosfera.

- Wbrew temu, co o nas piszą, w naszym domu nie ma awantur. Zawsze staramy się być wsparciem dla siebie. Żadne problemy nie mają wpływu na moją relację z żoną. Zresztą przez ostatnie lata nie było o co się kłócić. Większość czasu spędziłem poza domem, a gdy wracałem, cieszyłem się czasem spędzonym z rodziną - mówi gwiazdor.