To wydarzenie wywołało mieszane uczucia: maleństwa okazały się bliźniakami syjamskimi. Z jednej strony rodzice byli bardzo zadowoleni z pojawienia się swoich córek w rodzinie, z drugiej strony martwili się o ich przyszły los.

Przez cztery lata Kendra i Malia miały jedno życie dzielone na dwa, ale ich rodzice chcieli dać im możliwość samodzielnego życia i postanowili je rozdzielić. Dziewczynki miały tylko dwie nogi i każda mogła kontrolować jedną.

Stopniowo dostosowywały się i mogły bez problemów chodzić, a nawet biegać. W 2006 roku przeprowadzono operację rozdzielenia bliźniaków. W sprawę zaangażowanych było 31 lekarzy, którzy pracowali nad dziewczętami dłużej niż jeden dzień.

Wkrótce media dowiedziały się o tym wydarzeniu, a Kendra i Malia stały się małymi celebrytkami. Minęło 14 lat, odkąd bliźniaczki żyją osobno.

Oczywiście musiały przyzwyczaić się do życia w nowy sposób, ale stopniowo dostosowywali się. Dziewczyny chodzą do szkoły, a czasem uczą się w domu.

Dziewczyny też pokazały swoje talenty: obie bardzo lubią rysować i nie są w tym złe. Kendra i Malia stały się przykładem dla swoich rówieśników i pokazują, że nie ma desperackich sytuacji.

Są uważane za bohaterki szkoły, a ich koledzy z klasy bardzo je szanują. Teraz dziewczynki mają 18 lat, tak wyglądają. Siostry żyją pełnią życia, mają możliwość oddalenia się od siebie i są w różnych miejscach.

Dziewczyny skończyły szkołę jazdy i są świetnymi kierowcami. Siostry prowadzą kanał YouTube i strony w mediach społecznościowych, na których dzielą się ciekawymi wydarzeniami ze swojego życia.

Bliźniaczki mają dziesiątki tysięcy fanów. Siostry Herrin rozmawiają z matką bliźniaczek syjamskich Kelly i Carter. Opierając się na osobistych doświadczeniach, udzielają jej rad i wspierają najmłodszych w każdy możliwy sposób. Kelly i Carter również planują "się rozstać", ale ich rodzice jeszcze na to nie zdecydowali.

Przypomnij sobie: CAŁA POLSKA KOCHAŁA SIĘ W „DOKTOR QUINN”! JAK WYGLĄDA DZIŚ JANE SEYMOUR? NIE SPOSÓB UWIERZYĆ, ŻE AKTORKA JEST W WIEKU WIELU BABĆ! TYLKO BRAĆ PRZYKŁAD

Portal "Życie PL" pisał również: KRZYSZTOF JACKOWSKI KOLEJNY RAZ OSTRZEGA POLAKÓW! WIZJA, KTÓRĄ PRZEDSTAWIŁ OSTATNIO NAPAWA NIEPOKOJEM. CO TAKIEGO ZOBACZYŁ JASNOWIDZ

Pisaliśmy również o: AGNIESZKA SUCHORA ZAMIEŚCIŁA WZRUSZAJĄCY WPIS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. ŻONA KRZYSZTOFA KOWALEWSKIEGO NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ ZE STRATĄ