Wyszłam za mąż w wieku 26 lat i przez minutę nie siedziałam na głowie matki. Wprowadziliśmy się z mężem na swoje, a w domu rodziców zdawałam się tylko przywitać, złożyć świateczne życzenia i w czymś pomóc.

Przed ślubem mieszkaliśmy we trójkę z mamą i bratem, ojciec szybko opuścił rodzinę. Mama walczyła o jego powrót do ostatniego, więc było bardzo ciężko. Zajmowałam się bratem, gdy mama rzucała się za tatą lub szlochała.

Ale wychowanie mojego brata nie wydawało mi się czymś strasznym, dobrze się dogadywaliśmy. Był spokojnym chłopcem, ufał mi, być może ze względu na stosunkowo niewielką różnicę wieku w porównaniu z matką.

Z chłopcem nie było problemów, ale mama doprowadzała mnie do szału. W końcu dotarło do niej, że ojciec już nigdy nie będzie z nią. I przeniosła całą aktywność na poszukiwanie nowego życia osobistego.

Jej życie osobiste oczywiście kipiało: fani pojawiali się, znikali, wszyscy byli najlepsi, ale nie chcieliśmy nikogo nazywać tatą, chociaż mama za każdym razem była pewna, że ​​znalazła swoje szczęście.

Na początku było tak samo z nowym chłopakiem, w przeciwieństwie do przeszłości, przyzwoita osoba z wyglądu. Wyglądał dobrze, nie był chciwy - czy biedny? - i wreszcie odetchnęłam spokojniej, może mama znalazła to, czego potrzebowała?

Ich związek wyglądał na dość harmonijny, widoczny był wzajemny szacunek. Wielbiciel mamy również dobrze zareagował na młodszego brata, znalazł kontakt z nastolatkiem. Uzdrowiliśmy się spokojnie, gdy nagle mama postanowiła utrwalić sukces i wszystkim opowiedziała o ciąży.

Siostra mimo wszystkich obaw urodziła się zdrowa, wydawało się, że szczęście przyszło do domu. Niestety, mężczyzna mojej matki natychmiast się zmienił. Był zdenerwowany, załamany, zaczęliśmy słyszeć ich kłótnie. Okazało się, że bardzo chciał uwagi matki, bo wcześniej miał dość dzieci w poprzednich małżeństwach.

A moja mama stanęła przed wyborem: córka lub mężczyzna. A potem przyprowadziła dziewczynkę do mojego męża i do mnie. Nie zostawiłabym siostry, ale mój mąż jest wściekły. Przecież chcemy mieć własne dzieci, a po prostu nie możemy sobie pozwolić na utrzymanie dziecka z żywymi, zdrowymi i zdolnymi do pracy rodzicami. I nie wiem, co robić: nie chcę stracić męża, nie chcę też zostawić matki bez męża ...

Przypomnij sobie: CAŁA POLSKA KOCHAŁA SIĘ W „DOKTOR QUINN”! JAK WYGLĄDA DZIŚ JANE SEYMOUR? NIE SPOSÓB UWIERZYĆ, ŻE AKTORKA JEST W WIEKU WIELU BABĆ! TYLKO BRAĆ PRZYKŁAD

Portal "Życie PL" pisał również: KRZYSZTOF JACKOWSKI KOLEJNY RAZ OSTRZEGA POLAKÓW! WIZJA, KTÓRĄ PRZEDSTAWIŁ OSTATNIO NAPAWA NIEPOKOJEM. CO TAKIEGO ZOBACZYŁ JASNOWIDZ

Pisaliśmy również o: AGNIESZKA SUCHORA ZAMIEŚCIŁA WZRUSZAJĄCY WPIS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. ŻONA KRZYSZTOFA KOWALEWSKIEGO NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ ZE STRATĄ