Niedawno w mediach pojawiła się informacja o tym, że Sylwia Spurek jest za zakazem wędkarstwa, co spotkało się z wielkimi kontrowersjami i licznymi komentarzami ze strony potężnej liczby Polaków. Europosłanka Lewicy zdecydowała się na kolejny krok. Powiedziała o tym, że popiera zakaz jeździectwa zawodowego. Bowiem optuje przeciwko wykorzystywaniu zwierząt do jakichkolwiek celów, w tym sportu, rozrywki, testów i badań.

Czy takie komentarze wywołają złość Marty Kaczyńskiej? Młodsza córka bratanicy Jarosława Kaczyńskiego od małego uprawia bowiem jazdę konną. Na tym polu odnosi od dłuższego czasu liczne sukcesy. Czy Martyna Dubieniecka będzie musiała zrezygnować ze swojej pasji przez możliwe plany środowisk lewicowych w UE?

Córka Marty Kaczyńskiej od lat uprawia jazdę konną. Europosłanka Lewicy chce zakazu zawodowego jeździectwa. Czy zostanie wprowadzony?

14-letnia córka Marty Kaczyńskiej ma na koncie wiele sukcesów sportowych w jeździe konnej. Dziewczyna chętnie mówi o swojej pasji w mediach społecznościowych. Rodzice nastolatki mogą być dumni, gdyż Martyna zdobyła Puchar Polski Juniorów Młodszych 2021!

Pojawiły się jednak pomysły w Europarlamencie na to, aby zakazać jeździectwa sportowego. Jedną z osób popierających takie rozwiązanie jest Sylwia Spurek. Europosłanka stwierdziła, że „włączyła myślenie” i jest przeciwna wykorzystywaniu zwierząt w jakikolwiek sposób przez człowieka.

- Kochamy zwierzęta? My nawet nazywamy grupy zwierząt w zależności od tego, jaką pełnią dla nas funkcję, do czego ich używamy – powiedziała w rozmowie z Interią Sylwia Spurek, cytowana przez „SE”.

Warto dodać, że doskonale w jeździe konnej radzi sobie syn Piotra Kraśki, a pasjonatką jeździectwa jest taż starsza córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin, Pola Lis. Co oni na pomysły europosłanki Lewicy?

Jak informował portal "Życie Polska": ROLNIK SZUKA ŻONY: ZASKAKUJĄCE DONIESIENIA O KAMILI I ADAMIE! ROLNICZKA I JEJ WYBRANEK WYWOŁUJĄ DUŻE EMOCJE WIDZÓW. WYSZŁO NA JAW, CZY JEDNAK SĄ RAZEM

Przypomnij sobie: BEATA KOZIDRAK ODWOŁAŁA SIĘ OD POSTANOWIENIA SĄDU. PROCES ZNÓW RUSZY. PROKURATURA POSTANOWIŁA ZAŻĄDAĆ SUROWSZEGO ORZECZENIA. CO STANIE SIĘ DALEJ

Portal "Życie Polska" pisał również: DOSKONAŁE WIEŚCI DLA MILIONÓW POLSKICH RODZIN. WAŻNE PRZEPISY CZEKAJĄ NA PODPIS PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY. BĘDZIE MOŻNA LICZYĆ NA 12 TYSIĘCY ZŁOTYCH

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JUŻ OD PRZYSZŁEGO ROKU SZYKUJĄ SIĘ DUŻE ZMIANY W PRAWIE PODATKOWYM. JUŻ WIADOMO, KTO ZYSKA, A KTO STRACI NA NOWYCH PODATKACH. TO EFEKT POLSKIEGO ŁADU