Ten październik będzie niezwykły, ponieważ w drugim miesiącu jesieni 2020 roku będą jednocześnie dwie pełnie, a pierwszy już niebawem.

Podczas pełni księżyca może się wydawać, że księżyc znacznie się powiększył, ale tak nie jest. Faktem jest, że satelita naszej planety zostaje w pełni oświetlona i nasycona energią, dlatego można go zobaczyć w całości na niebie. Wynika to z faktu, że Księżyc na niebie znajduje się w przeciwnym kierunku niż Słońce, a podczas pełni księżyca najwięcej światła słonecznego pada na nocną gwiazdę.

Pierwszą pełnią księżyca rządzi żywioł Ognia, reprezentowany przez znak zodiaku Baran. Ten czas generalnie charakteryzuje się zwiększoną impulsywnością, pośpiechem graniczącym z lekkomyślnością.

Pełnia księżyca w październiku 2020 r .: kiedy, data
Pełnia księżyca nastąpi 10.02.2020 o godzinie 00:07. To 15. dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc jest w znaku zodiaku Baran. Procent oświetlenia Księżyca wynosi 100%. Księżyc wzejdzie o 18:39 i zajdzie o 06:40.

Cechy pełni księżyca w październiku
Pełnia księżyca w październiku jest często nazywana Księżycem Łowcy, ponieważ jest to pierwsza pełnia księżyca po jesiennej równonocy. Ponadto jest to czas skupu, zapasów, zbiorów i podsumowania wyników wychodzącego ciepłego okresu.

Wiadomo, że księżyc w pełni wpływa bezpośrednio na ludzi i ogólnie na wszystkie żywe organizmy. Twórcza energia rośnie w tej fazie księżycowej, więc pełnia księżyca w październiku to wspaniały czas dla pisarzy, rzemieślników, artystów, projektantów i innych przedstawicieli kreatywnego zawodu.

pixabay.com

Co możesz robić podczas pełni księżyca 2 października
W tym czasie organizm najaktywniej wydaje energię, charakteryzuje się zwiększoną pobudliwością i energią seksualną.
Najłatwiejszym sposobem na przetrwanie całego okresu są osoby o zrównoważonej psychice, które od dawna zdecydowały się na swoje cele. Inni ludzie mogą doświadczać wybuchów emocjonalnych, a nawet sytuacji konfliktowych, ponieważ każda osoba będzie chciała pokazać swoje ambicje.

Jednocześnie pełnia księżyca to dobry czas na zawieranie umów i podejmowanie ważnych decyzji. Chodzi przede wszystkim o sprawy do załatwienia. A dla ludzi kreatywność jest generalnie najlepszą fazą. Księżyc w pełni pomaga tworzyć i tworzyć.

Czego nie robić podczas pełni księżyca 2 października
W tym okresie, zdaniem astrologów, nie warto rozpoczynać nowego biznesu, ponieważ może to doprowadzić do tego, że mogą wystąpić nieprzyjemne konsekwencje i doświadczenia. Każda firma, która wymaga precyzji i przemyślenia, lepiej jej nie zaczynać.

To samo dotyczy dużych zakupów i kosztów finansowych - lepiej odłożyć je na kolejny okres, bo portfel będzie pusty, a z zakupu nie będzie radości. Nie zaleca się również pożyczania pieniędzy - możesz ich nie odzyskać.

Ogólnie nie zaleca się planowania rzeczy przez długi czas podczas pełni księżyca, ponieważ ten okres jest sprzyjającym czasem do myślenia.

Pełnia księżyca w październiku: co czeka na znaki zodiaku 2 października:

pixabay.com

Horoskop Barana na 2 października 2020 r

Nowe plany na najbliższą przyszłość obiecują dobre zwroty gotówki. Pomyślnie zakończą się również spotkania biznesowe i negocjacje. Jednak astrolodzy nie radzą rozmawiać o swoich zamiarach, ponieważ może to przyciągnąć uwagę nieżyczliwych. W tym dniu powinieneś podążać za znakami - Twoja wewnętrzna esencja odbija się w otaczającym Cię świecie.

Horoskop Byka na 2 października 2020 r

Pora pełni księżyca to krytyczny dzień. Pokusa ciała, pomieszanie uczuć, oszustwa, fałszywe ślubowania. Nowi ludzie mogą przysporzyć wielu kłopotów. Duże straty pieniędzy są całkiem możliwe, zwłaszcza po południu. W tym dniu należy zachować ostrożność podczas przechodzenia przez ulicę, uważać na kontuzje podczas pracy z ostrymi przedmiotami.

Bliźnięta: horoskop na 2 października 2020 r

Wcześniej rozpoczęta w tym dniu działalność zakończy się sukcesem. Gwiazdy obiecują ogromne zmiany. Jest szansa na rozpoczęcie współpracy z partnerem, którego sukces od dawna jest podziwiany. Przyczyniają się do tego planety. W relacjach z bliskimi panuje równowaga i pokój.

Rak: horoskop na 2 października 2020 r

Pełny księżyc obiecuje lepsze sprawy finansowe. Możliwe, że będziesz musiał pogrążyć się w działaniach biznesowych, w których spodziewane są ich wzloty i upadki. Jednocześnie, po pokonaniu wszystkich przeszkód i prób, które pojawią się na drodze, istnieje możliwość wielkiego sukcesu.

Lew: horoskop na 2 października 2020 r

Tego dnia sprawy będą wymagały maksymalnej koncentracji, dyscypliny i organizacji. Istnieje duże prawdopodobieństwo zmiany oficjalnego stanowiska lub poprawienia starych błędów. Dzięki świeżym pomysłom, pojawieniu się nowych sojuszników lub wybraniu innej taktyki działania, spotkania biznesowe i negocjacje zakończą się sukcesem.

Panna Horoskop z 2 października 2020 r
Czas zabrać się do pracy z nową energią. Możliwe, że będziesz miał nowe plany na najbliższą przyszłość, które przyniosą dobre dochody gotówkowe. Astrologowie nie radzą rozmawiać o swoich planach i planach, ponieważ może to przyciągnąć uwagę nieżyczliwych. Nowe znajomości mogą być źródłem wielu kłopotów. Po południu uważaj na kontuzje i wypadki.

Horoskop Wagi na 2 października 2020 r

Okres pełni księżyca to bardzo niekorzystny dzień. W biznesie zaleca się zachowanie uwagi i dyskrecji. Warto unikać kategorycznych stwierdzeń, wyśmiewania, niepotrzebnych rozmów, a także odkładania ważnych decyzji na później. Astrolodzy ostrzegają, że nowy znajomy może odegrać negatywną rolę w twoim życiu. Wykorzystaj urok na swoją korzyść, pomoże ci przyciągnąć nowych sojuszników na swoją stronę.

Skorpion: horoskop na 2 października 2020 r

W tym dniu czekają Cię niepowodzenia w wielu dziedzinach życia. Należy trzeźwo ocenić sytuację, spróbować sformułować właściwy światopogląd. Nie skupiaj się zbytnio na problemie zawodowym. Lepiej wykonywać pracę indywidualną, co kochasz. Alienacja w relacjach rodzinnych wymaga przemyślenia swojego zachowania i postaw.

Horoskop Strzelca na 2 października 2020 r

Księżyc w pełni zapowiada wielką zmianę. Planety ci pomagają, ale wszystko to się spełni, jeśli jesteś pasjonatem pracy. Astrolodzy ostrzegają, że oddawanie się własnym słabościom, złudzeniom w komunikacji, błędnym pomysłom może w przyszłości spowodować straty w działalności komercyjnej i twórczej.

Koziorożec Horoskop z 2 października 2020 r

Nowe znajomości mogą być źródłem wielu kłopotów. Podczas pełni księżyca podążaj za znakami - twoja wewnętrzna esencja w tym okresie odbija się w otaczającym cię świecie. Sny mogą być prorocze.

Wodnik Horoskop 2 października 2020 r

Pasywny, ciężki dzień. Lepiej nie okazywać ambicji, a Twoja powściągliwość i takt zostaną później docenione. Wieczorem możliwe są przyjemne wydarzenia i wiadomości. Starszym Wodnikom i dzieciom zaleca się rozpoczęcie kursu środków zapobiegawczych przeciwko przeziębieniom. Nie zaleca się przyjmowania leków i spożywania napojów alkoholowych.

Ryby Horoskop z 2 października 2020 r

Okres pełni księżyca może sprzyjać realizacji pragnień. Jest wysokie prawdopodobieństwo, że przyjrzy się świeżemu spojrzeniu na przeszłe wydarzenia i wyciągnie właściwe wnioski. Jednak twoje zmysły będą wyostrzone i narażone na częste wahania. Zaleca się zwracanie należytej uwagi na odpoczynek, sen i nie nadużywanie napojów alkoholowych.

Jak informował portal "Życie PL": Dlaczego młodzi też chorują na koronawirus? Zagrożenie COVID-19 dla wszystkich grup wiekowych