Jak podaje portal Super Express, wszystko wskazuje na to, że tegoroczny Marsz Niepodległości nie zostanie zorganizowany! Powodem tego ma być wniosek prezydenta Warszawy – Rafała Trzaskowskiego!

Prezydent Warszawy jest nieugięty

Okazuje się, że włodarz stolicy uważa, iż stowarzyszenie, które od kilku lat organizuje Marsz Niepodległości powinno zostać zdelegalizowane. Co więcej, Rafał Trzaskowski uważa, że organizacja obchodów tak ważnego święta powinna należeć do państwa, co zaznaczył podczas rozmowy z TOK FM.

- Już w kwietniu złożyłem wniosek o likwidację stow. Marsz Niepodległości za łamanie prawa i sprzeniewierzenie się statutowi - poprzez publiczne promowanie totalitarnego ustroju państwa, nawoływanie do nienawiści, stosowanie gróźb czy znieważanie świętych symboli Polski Walczącej – napisał Rafał Trzaskowski na swoim Twitterze, jeszcze w październiku.

Jak się okazuje, Wojewoda Mazowiecki – Konstanty Radziwiłł zgodził się na rejestrację cyklicznego zgromadzenia „Marsz Niepodległości”. Z taką decyzją nie zgodził się Rafał Trzaskowski, który zaskarżył w sądzie decyzję wojewody.

Jak zakończy się cała sprawa?

Sąd przychylił się do wniosku Rafała Trzaskowskiego, zaznaczając, że nie ma tutaj mowy o cyklicznym organizowaniu zgromadzenia „Marsz Niepodległości”, a w ubiegłym roku odbyło się ono nielegalnie, bowiem wtedy prezydent Warszawy wydał zakaz organizacji zgromadzeń.

Mimo wszystko, Rober Bąkiewicz – prezes Marszu Niepodległości zaznaczył na swoim Twitterze, że Marsz Niepodległości zostanie zorganizowany mimo zakazu ze strony prezydenta Warszawy. Jak zatem zakończy się cała sprawa?

Jak informował portal "Życie Polska": OGROMNE ZMIANY W RUCHU DROGOWYM CZEKAJĄ NA KIEROWCÓW W DNIU WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. MIESZKAŃCY JEDNEGO Z MIAST BĘDĄ MUSIELI SZCZEGÓLNIE UWAŻAĆ

Przypomnij sobie: PRODUKCJA SERIALU Z KRZYSZTOFEM KIERSZNOWSKIM UPAMIĘTNI WIELKIEGO AKTORA. TO PIĘKNY GEST ZE STRONY TELEWIZJI. WKRÓTCE NA ANTENIE SPECJALNY ODCINEK

Portal "Życie Polska" pisał również: MOCNE SŁOWA NA TEMAT WYWIADU AGNIESZKI WOŹNIAK - STARAK Z BOŻENĄ DYKIEL. MAŁGORZATA OHME POSTANOWIŁA ZABRAĆ GŁOS

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WAŻNE INFORMACJE DLA MILIONÓW KIEROWCÓW W POLSCE. BĘDZIE ZMIANA PRZEPISÓW W RUCHU DROGOWYM. CHODZI O WYSOKOŚĆ MANDATÓW. TO BAT NA PIRATÓW DROGOWYCH